تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب برنامه بازیها
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...
به گزارش "دی اسپورت " و به نقل از  روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات برنامه هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم ‏کشور فصل 96-95 را اعلام کرد. شایان ذکر است که دو هفته پایانی مسابقات( هفته هفدهم و هجدهم ) به صورت همزمان ‏برگزار می شود.‏

هفته شانزدهم ، جمعه 8 اردیبهشت 96‏

نسل ابومسلم مشهد- شهدا بابلسر ساعت 16 ورزشگاه تختی مشهد
 

هفته هفدهم ‏ ، چهارشنبه 13 اردیبهشت 96‏

نسل ابومسلم مشهد-  اسپیدار تهران  ساعت 16:15   ورزشگاه  تختی مشهد


هفته هجدهم ‏، سه شنبه 19 اردیبهشت 96‏

بهمن سبز البرز- نسل ابومسلم  ساعت  16:45   ورزشگاه  ‏ هرندی تهران ‏

ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
تاریخ : یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 | 01:09 ب.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات

به گزارش "دی اسپورت"،برنامه هفته سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور از سوی سازمان لیگ اعلام شد:

سه شنبه 22 فروردین96

امید حسن آباد - نسل ابومسلم مشهد - ساعت ١٥:٠٠ - ورزشگاه شهرداری

شاهین پارس تهران - پاراگ تهران - ساعت ١٥:٠٠ - ورزشگاه سرداران

پرسپولیس گناوه - شهرداری بم - ساعت ١٥:١٥ - ورزشگاه شهید سراجی

شهردازی فیروز آباد - زاگرس چهارمحال - ساعت ١٥:١٥ - ورزشگاه تختی

ملی حفاری اهواز - برق شیراز - ساعت ١٥:١٥ - ورزشگاه اختصاصی حفاری

مس نوین كرمان - پرسپولیس برازجان - ساعت ١٥:١٥ - ورزشگاه سلیمی كیا


ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
تاریخ : دوشنبه 21 فروردین 1396 | 09:18 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
به گزارش"دی اسپورت"،دیدار معوقه هفته چهارم بین تیم های نسل ابومسلم مشهد _ امید حسن آباد روز شنبه مورخ 1395/12/14 ساعت 14 در ورزشگاه تختی مشهد برگزار میگردد.

همچنین دیدار تیم های استقلال نوین بجنورد _ امید حسن آباد از هفته هشتم روز سه شنبه مورخ 1395/12/10 ساعت 14:30 در ورزشگاه 19 مهر بجنورد برگزار میگردد.


طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
تاریخ : یکشنبه 1 اسفند 1395 | 09:12 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته سوم تا ششم مرحله دوم لیگ دسته سوم فصل 96-95را اعلام کرد.به گزارش نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه مسابقات هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال کشور به شرح زیر است:

 هفته سوم  ، شنبه  9 بهمن 95
پرسپولیس مشهد- نسل ابومسلم مشهد– ساعت 14- ورزشگاه تختی  مشهد

هفته چهارم پنجشنبه14بهمن95
نسل ابومسلم مشهد- امید حسن  اباد– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی مشهد

هفته پنجم سه شنبه19بهمن95
استقلال جوان گلستان- نسل ابومسلم مشهد – ساعت 14:15- ورزشگاه آزادی گرگان


هفته ششم یکشنبه24بهمن95
نسل ابومسلم مشهد- انتظار بجنورد– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی مشهد

ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395 | 06:02 ب.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات

هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههاى كشور  ،

 نسل ابومسلم -  استقلال نوین بجنورد ،


یکشنبه 3 بهمن ماه 95  - ساعت 14:15، ورزشگاه تختی مشهد ،


به امید پیروزی مشکی پوشان....


ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
برچسب ها: برنامه بازی،  
تاریخ : سه شنبه 28 دی 1395 | 04:24 ب.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از سازمان لیگ، برنامه کامل و زمانبندی شده هفته اول ودوم مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم از سوی کمیته مسابقات اعلام شد.
لازم به ذکر است تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها می بایست هرچه سریع تر نسبت به پرداخت ورودی، حق عضویت، بدهی های باشگاه، مشکلات مالکیتی و حقوقی و همچنین انجام مراحل اداری مربوطه سریعأ اقدام کنند در صورت عدم تشکیل پرونده و ثبت نام تیم ها، برابر مقررات تصمیم گرفته خواهد شد.
برنامه دیدار های هفته اول و دوم لیگ دسته سوم به شرح زیر است:


هفته اول ، یکشنبه 26 دی 95

شهدای ماکران میاندرود – نسل ابومسلم مشهد

ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
برچسب ها: برنامه بازی،  
تاریخ : دوشنبه 20 دی 1395 | 09:38 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
به گزارش "دی اسپورت"، این رقابتها در سه گروه ١٠ تیمی برگزار خواهد شد كه سید بندی گروه ها به شرح زیر می باشد:
گروه شمال:

1- امید حسن آباد  2- پاراگ تهران 3- الوند همدان ( پیام مقاومت ساری)  4- شهدای ماکران میانرود 5- شهرداری جویبار( خ رضوی) 6- ملی پوشان تبریز 7-شهرداری کامیاران 8- شهدای رزکان کرج 9- چوکای تالش 10- کارگر بنه گز ( ساوه )
گروه مرکز:

1- آلومینیوم آبسگون تهران 2- مقاومت تهران 3- پیام وحدت مشهد 4- نسل ابومسلم مشهد 5- صنعت ساری 6- شهدای بابلسر 7- استقلال نوین بجنورد 8- انتظار بجنورد 9- یاران غدیر هشتگرد 10- استقلال جوان خان بین
گروه جنوب:

1- استقلال جنوب تهران 2- ایرانداد تهران 3- پرسپولیس گناوه 4- پرسپولیس برازجان 5- برق شیراز 6- شهرداری فیروز آباد 7- شهرداری بم 8- مس نوین کرمان 9-کیان بختیاری شهرکرد 10-ملی حفاری اهواز

 در پایان مرحله نهایی 2 تیم نخست از هر گروه به لیگ دسته دوم صعود خواهند کردو تیمهای سوم ، چهارم و دو تیم بهتر پنجم هر گروه در دور دوم ماندگار خواهند شد و بقیه سقوط خواهند كرد.
زمان پایان نقل و انتقالات روز سه شنبه ۵ بهمن ۹۵ است و شروع مسابقات مرحله دوم ۲۶ دی ماه ۹۵ بوده و نیمه دوم اردیبهشت ۹۶ مسابقات مرحله دوم به پایان می رسد.



طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
برچسب ها: نسل ابومسلم،  
تاریخ : دوشنبه 20 دی 1395 | 09:37 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
تعداد کل صفحات : 10 ::      1   2   3   4   5   6   7   ...  
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس