آغاز مسابقات لیگ دسته یک فوتبال در هفته اول با هشت بازی در شهرهای مختلف، ابومسلم با نساجی

هفته اول مسابقات لیگ دسته یك فوتبال در سال 90 - 89 از فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری هشت بازی در شهرهای مختلف آغاز می‌شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هفته اول لیگ دسته یك باشگاه‌های كشور از فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری هشت بازی در شهرهای مختلف آغاز می‌شود كه در حساس‌ترین مسابقه ابومسلم مشهد اولین بازی‌اش در لیگ دسته یك را باید در قائمشهر  با تیم نساجی این شهر انجام دهد. همچنین مقاومت شیراز در بندر عباس میهمان شهراداری خواهد بود. این رقابت‌ها جمعه نیز با برگزاری شش بازی دنبال می‌شود كه در مهمترین آنها گسترش فولاد تبریز با سرمربیگری فیروز كریمی پذیرای داماش درود است و آلومینیوم هرمزگان هم در شیراز به دیدار برق می‌رود....
ادامه مطلب

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته اول : ابومسلم - نساجی

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته اول رقابتهای لیگ دسته یک، کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در پیکارهای لیگ دسته اول از هفته اول را اعلام کرد. در مهم ترین دیدار این هفته، ابومسلم خراسان ، پنجشنبه 1/7/8 - ساعت 16:00.  میهمان نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر خواهد بود. محمد حسین اسدی، مجید ویشگاهی، بهرام نقوی، اشکان خورشیدی داوران اولین بازی لیگ دسته اول جام آزادگان و مهمترین بازی هفته نخست این بازیها خواهند بود.برای کسب اطلاع از سایر داوران مسابقات هفته اول به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب

مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ایران از اول مهر ماه آغاز می شود، ابومسلم با نساجی، اول مهر

مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران از روز پنج شنبه اول مهر ماه آغاز می شود. به گزارش روز یكشنبه ایرنا از سایت فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ آزادگان برنامه هفته نخست این مسابقات را به شرح زیر اعلام كرد: پنج شنبه (1/7/89) *شهرداری بندر عباس - مقاومت سپاسی شیراز/ ورزشگاه تختی بندرعباس (ساعت 16:30) *همیاری اراك - شهر صنعتی كاوه تهران/ ورزشگاه امام خمینی اراك (ساعت 16:00) *داماش گیلان - سپاهان نوین اصفهان/ ورزشگاه عضدی رشت (ساعت 16:00) *پیام خراسان - اتكا گلستان/ ورزشگاه تختی مشهد(ساعت 16:00) گل گهر سیرجان - شهرداری یاسوج/ ورزشگاه اختصاصی گل گهر(ساعت 16:00) *ماشین سازی تبریز - مس رفسنجان/ ورزشگاه تختی تبریز(ساعت 16:00) *نفت مسجد سلیمان - تربیت یزد/ ورزشگاه اختصاصی نفت(ساعت 16:00) *نساجی مازندران - ابومسلم خراسان/ ورزشگاه وطنی قائمشهر(ساعت 16:00) ...
ادامه مطلب

برنامه پنج هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ

طی قرعه کشی لیگ دسته اول 89 - 90، برنامه پنج هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر مشخص شد. در گروه B: هفته اول: * فولاد یزد - مس سرچشمه کرمان * گسترش فولاد تبریز - داماش درود * مهرکام پارس تهران - استقلال اهواز * نساجی مازندران - ابومسلم خراسان * برق شیراز - آلومینیوم هرمزگان * ایرانجوان بوشهر - پیام مخابرات فارس * شیرین فراز کرمانشاه - سپیدرود رشت ...
ادامه مطلب

بازی ابومسلم و نساجی به دوم مهر انتقال یافت

به خاطر چند تیم جابجا شده و فروخته شده لیگ آزادگان یک هفته با تاخیر شروع میشود. برای یك هفته دیگر مهلت ارسال مدارك و نقل و انتقالات باشگاه‌های لیگ آزادگان تمدید شد. رئیس سازمان لیگ آزادگان از تمدید مهلت ارسال مدارك و همچنین مهلت نقل و انتقالات باشگاه‌های زیر مجموعه این سازمان خبر داد. غلامرضا بهروان اظهار داشت: براساس اعلام قبلی كمیته مسابقات به باشگاه های زیر مجموعه لیگ آزادگان، امروز آخرین تاریخ نقل و انتقالات و ارسال مدارك باشگاه ها بود. 18 شهریور را برای این 2 موضوع اعلام كردیم و از باشگاه ها درخواست كردیم تا این تاریخ مدارك لازم را ارسال كنند و نقل و انتقالات را انجام دهد. از 132 تیمی كه زیر مجموعه سازمان لیگ آزادگان است، تا به امروز تنها 10 باشگاه مداركشان را ارسال كرده اند و 122 باشگاه باقی مانده اند....
ادامه مطلب

ابومسلم - نساجی

 هفته اول جام ازادگان گروه ب

ابومسلم خراسان
نساجی مازندران

جمعه 2 شهریور 1389
استادیوم وطنی مازندران - ساعت 17

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى

ادامه مطلب

قرعه کشی لیگ دسته اول ... هفته اول : ابومسلم ، نساجی در قائمشهر

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های فوتبال لیگ‌دسته‌اول باشگاه‌های کشور  یکشنبه با حضور نمایندگان تیم‌ها در فدراسیون فوتبال برگزار شد و 28 تیم شرکت کننده در این رقابت‌‍ها حریفان خود را شناختند.
بر اساس این قرعه کشی تیم‌های  ابومسلم خراسان،  استقلال اهواز،برق شیراز، گسترش فولاد تبریز، نساجی مازندران، فولاد یزد، مس سرچشمه کرمان، داماش درود، مهرکام پارس تهران، آلومینیوم هرمزگان، ایرانجوان بوشهر، پیام مخابرات فارس، شیرین فراز کرمانشاه و سپیدرود رشت  تیم‌های گروه B این مسابقات را تشکیل دادند.

همچنین مقاومت سپاسی شیراز، داماش گیلان، شهرداری بندرعباس، شن‌سا اراک، صنعتی کاوه تهران، سپاهان نوین اصفهان، پیام مشهد، اتکا گلستان، گل گهر سیرجان، شهرداری یاسوج، پتروشیمی تبریز مس رفسنجان، نفت اهواز و تربیت یزد در گروه A قرار گرفتند...

ادامه مطلب

قرعه کشی لیگ دسته اول 89 - 90

 برنامه پنج هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

گروه B:


هفته اول:
* فولاد یزد - مس سرچشمه کرمان
* گسترش فولاد تبریز - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - استقلال اهواز
* نساجی مازندران - ابومسلم خراسان
* برق شیراز - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - پیام مخابرات فارس
* شیرین فراز کرمانشاه - سپیدرود رشت

هفته دوم:
* گسترش فولاد تبریز - فولاد یزد
* استقلال اهواز - مس سرچشمه کرمان
* داماش درود - نساجی مازندران
* آلومینیوم هرمزگان - مهرکام پارس تهران
* ابومسلم خراسان - ایرانجوان بوشهر
* سپیدرود رشت - برق شیراز
* پیام مخابرات فارس - شیرین فراز کرمانشاه

هفته سوم:
* فولاد یزد - استقلال اهواز
* نساجی مازندران - گسترش فولاد تبریز
* مس سرچشمه کرمان - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - سپیدرود رشت
* شیرین فراز کرمانشاه - ابومسلم خراسان
* برق شیراز - پیام مخابرات فارس

هفته چهارم:
* نساجی مازندران - فولاد یزد
* آلومینیوم هرمزگان - استقلال اهواز
* گسترش فولادتبریز - ایرانجوان بوشهر
* سپیدرود رشت - مس سرچشمه کرمان
* داماش درود - شیرین فراز کرمانشاه
* پیام مخابرات فارس - مهرکام پارس تهران
* ابومسلم خراسان - برق شیراز

هفته پنجم:
* فولاد یزد - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - نساجی مازندران
* استقلال اهواز - سپیدرود رشت
* شیرین فراز کرمانشاه - گسترش فولاد تبریز
* مس سرچشمه کرمان - پیام مخابرات فارس
* برق شیراز - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - ابومسلم خراسان

====================================


گروه A:


هفته اول:
* شهرداری بندرعباس - مقاومت سپاسی شیراز
* شن‌سا اراک - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - سپاهان نوین اصفهان
* پیام مشهد - اتکا گلستان
* گل گهر سیرجان - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - مس رفسنجان
* نفت اهواز - تربیت یزد

هفته دوم:
* شن‌سا اراک - شهرداری بندرعباس
* سپاهان نوین اصفهان - مقاومت سپاسی شیراز
* صنعتی کاوه تهران - پیام خراسان
* شهرداری یاسوج - داماش گیلان
* اتکا گلستان - پتروشیمی تبریز
* تربیت یزد - گل گهر سیرجان
* مس رفسنجان - نفت اهواز

هفته سوم:
* شهرداری بندرعباس - سپاهان نوین اصفهان
* پیام خراسان - شن‌سا اراک
* مقاومت سپاسی شیراز - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - تربیت یزد
* نفت اهواز - اتکا گلستان
* گل گهر سیرجان - مس رفسنجان

هفته چهارم:
* پیام خراسان - شهرداری بندرعباس
* شهرداری یاسوج - سپاهان نوین اصفهان
* شن‌سا اراک - پتروشیمی تبریز
* تربیت یزد - مقاومت سپاسی شیراز
* صنعتی کاوه تهران - نفت اهواز
* مس رفسنجان - داماش گیلان
* اتکا گلستان - گل گهر سیرجان

هفته پنجم:
* شهرداری بندر عباس - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - پیام خراسان
* سپاهان نوین اصفهان - تربیت یزد
* نفت اهواز - شن‌‍سا اراک
* مقاومت سپاسی شیراز - مس رفسنجان
* گل گهر سیرجان - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - اتکا گلستان

لیگ دسته اول باشگاه‌های كشور 89-90


لیگ دسته اول باشگاه‌های كشور 89-90

 17 مرداد‌ماه قرعه كشی مسابقات انجام می‌شود و تیم‌ها تا 15 شهریور فرصت جذب بازیكن خواهند داشت.
ضمن آنكه مسابقات از 25 شهریور آغاز می‌شود و 11 تا 23 دی‌ماه استراحت نیم‌فصل خواهد بود، همچنین 19 اردیبهشت رقابت‌ها به اتمام می‌رسد و دو دیدار پلی‌اف 16 و 23 اردیبهشت برگزار می‌شود


به امید بازگشتی پر قدرت نمایندگان خراسان کبیر

ادامه بازی های مشكی تا پایان فصل


 

برنامه هفته سی و سوم لیگ برتر فوتبال

پنجشنبه 16 اردیبهشت 89 ساعت 17:45 دقیقه

سپاهان - پیكان ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ابومسلم - پیروزى تهران ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

استقلال تهران - راه‌ آهن ورزشگاه آزادی

استیل آذین - مس كرمان ورزشگاه اكباتان تهران

مقاومت سپاسی - شاهین بوشهر ورزشگاه حافظیه شیراز

تراكتورسازی تبریز - استقلال اهواز ورزشگاه یادگار امام تبریز

فولاد خوزستان - ذوب آهن اصفهان ورزشگاه تختی اهواز

سایپا - پاس همدان ورزشگاه انقلاب كرج

ملوان - صبای قم ورزشگاه تختی انزلی

 

 روز سه شنبه ‪ ۲۸‬اردیبهشت ماه در شهرهای مختلف كشور برگزار می‌شود.

برنامه كامل هفته سی و چهارم لیگ برتر باشگاههای ایران به این شرح است:
(تمامی دیدارهای این هفته ساعت ‪ ۱۸‬برگزار می‌شود)

مس كرمان - ابومسلم خراسان، ورزشگاه شهید باهنر كرمان
پرسپولیس تهران - فولاد مباركه سپاهان، ورزشگاه آزادی
پیكان - استقلال تهران، ورزشگاه شهید رجایی قزوین
ذوب آهن - ملوان، ورزشگاه فولاد شهر
راه آهن - مقاومت شهید سپاسی، ورزشگاه اكباتان تهران
استقلال اهواز - استیل آذین، ورزشگاه تختی اهواز
شاهین بوشهر - فولاد خوزستان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پاس - تراكتورسازی، ورزشگاه قدس همدان

ادامه بازی های مشكی تا پایان فصل

ادامه بازی های مشكی تا پایان فصل


ابومسلم – فولاد : اهواز
ابومسلم – ملوان : مشهد
ابومسلم – سایپا : كرج
ابومسلم – تراكتور : مشهد
ابومسلم – استیل : تهران
ابومسلم – سپاهان : مشهد
ابومسلم – پیروزی : مشهد
ابومسلم – مس : كرمان

به امید پیروزی مشکی پوشان خراسان

هفته بیستم و ششم لیگ برتر – لیگ نهم
ابومسلم ......... مقاومت شیراز
سه شنبه 13 بهمن 88 – ساعت 14:45
ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه مشهد

=======

جمعه: 14 اسفند-هفته بیست و هشتم
تكریم هفته وحدت گرامیداشت میلاد پیامبر (ص) و حضرت امام صادق (ع)

پرسپولیس-فولاد خوزستان-آزادی-تهران-ساعت 17:10

استقلال اهواز-استقلال تهران-تختی-اهواز-ساعت 14:45

پاس همدان-پیكان-قدس-همدان-ساعت 15:00

ذوب آهن-شاهین بوشهر-فولاد شهر-اصفهان ساعت 15:30

تراكتورسازی تبریز-فولاد مباركه سپاهان-یادگار امام-تبریز-ساعت 15:30

مس-مقاومت شهید سپاسی-شهید باهنر-كرمان-ساعت 15:30

شنبه 15 اسفند-هفته بیست و هشتم

استیل آذین-سایپا-راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

صبای قم-راه آهن-یادگار امام-قم-ساعت 15:30

ابومسلم -ملوان انزلی-ثامن الائمه-مشهد-ساعت 15:00

جمعه 21 اسفند -هفته بیست و نهم

تكریم روز بزرگداشت شهدا و گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام (ره) حاج سید احمد خمینی(ره)

ملوان-پرسپولیس-تختی-انزلی-ساعت 15:00

پیكان-صبای قم-شهید رجایی-قزوین-ساعت 15:45

سایپا-ابومسلم -انقلاب-كرج-ساعت 15:45

مقاومت شهید سپاسی-استقلال اهواز-حافظیه-شیراز-ساعت 15:30

شنبه 22 اسفند-هفته بیست و نهم

تراكتورسازی-استیل آذین-یادگار امام-تبریز-ساعت 15:45

یكشنبه 23 اسفند

استقلال-پاس همدان-آزادی-تهران-ساعت 16:30

راه آهن-ذوب آهن اصفهان- ورزشگاه راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

فولاد خوزستان-صنعت مس كرمان-تختی-اهواز-ساعت 15:30

فولاد مباركه سپاهان-شاهین بوشهر-فولاد شهر-ساعت 14:30

شنبه 14فروردین 89 -هفته سی ام

هفته گرامیداشت جمهوری اسلامی ایران-رفراندوم همگانی و رای 99 درصدی به جمهوری اسلامی ایران

پرسپولیس-سایپا-آزادی-تهران-ساعت 18:45

استیل آذین-فولاد مباركه سپاهان-ورزشگاه راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 16:45

مس كرمان-ملوان انزلی-شهید باهنر-كرمان-ساعت 17:00

یكشنبه 15 فروردین

صبای قم-استقلال تهران-یادگار امام-قم-ساعت 18:45

ذوب آهن-پیكان-ذوب آهن-فولاد شهر-ساعت 16:45

شاهین بوشهر-راه آهن-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 18:45

پاس همدان-مقاومت شهید سپاسی-قدس-همدان-ساعت 16:45

ابومسلم -تراكتورسازی تبریز-ثامن الائمه-مشهد-ساعت16:45

استقلال اهواز-فولاد خوزستان-تختی-اهواز-ساعت18:45

ادامه برنامه بازیهای ابومسلم در لیگ نهم 88-89

هفته بیست و دوم

(تعظیم و گرامیداشت شهادت حضرت زین العابدین(ع) و تکریم یاد و خاطره شهدای 19 دی قم و شهدای عرفه)

شنبه - 19/10/88

پرسپولیس - ذوب آهن اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه آزادی تهران

یکشنبه - 20/10/88

استیل آذین تهران - راه آهن شهرری، ساعت 14:30، ورزشگاه اکباتان تهران
مس کرمان - صبای قم، ساعت 14:30، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
ابومسلم خراسان - شاهین بوشهر، ساعت 14:30، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
استقلال اهواز - پاس همدان، ساعت 15، ورزشگاه تختی اهواز
ملوان بندرانزلی - مقاومت شهید سپاسی شیراز، ساعت 15، ورزشگاه تختی انزلی
تراکتورسازی تبریز - پیکان قزوین، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
سپاهان اصفهان - فولاد خوزستان، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
سایپا کرج - استقلال تهران، ساعت 15، ورزشگاه آزادی تهران

هفته بیست و سوم

(تعظیم و گرامیداشت شهدای جنگ صفین و ورود کاروان اهل بیت امام حسین به شام و تکریم شهدای فدائیان اسلام)

جمعه - 25/10/88

پاس همدان - سپاهان اصفهان، ساعت 14:45، ورزشگاه قدس همدان
مقاومت شهید سپاسی شیراز - سایپا کرج، ساعت 14:45، ورزشگاه حافظیه شیراز
پیکان قزوین - استیل آذین تهران، 15:15، ورزشگاه شهیدرجایی قزوین
صبای قم - استقلال اهواز، ساعت 15:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
فولاد خوزستان - ملوان بندرانزلی، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی اهواز
استقلال تهران - تراکتورسازی تبریز، ساعت 15:15، ورزشگاه آزادی تهران

شنبه - 26/10/88

شاهین بوشهر - پرسپولیس، ساعت 15:15، ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
ذوب آهن اصفهان - مس کرمان، ساعت 15:15، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
راه آهن شهرری - ابومسلم خراسان، ساعت 15:15، ورزشگاه اکباتان تهران

هفته بیست و چهارم

(گرامیداشت ولادت حضرت امام موسی بن جعفر و تکریم شهادت حضرت رقیه)

پنجشنبه -1/11/88

پرسپولیس - راه آهن شهرری، ساعت 15:15، ورزشگاه آزادی تهران

جمعه - 2/11/88

ابومسلم خراسان - پیکان قزوین، ساعت 14:45، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
پاس همدان - صبای قم، ساعت 14:45، ورزشگاه قدس همدان
مس کرمان - شاهین بوشهر، ساعت 14:45، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
سپاهان اصفهان - ملوان بندرانزلی، ساعت 15:15، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
استقلال اهواز - ذوب آهن اصفهان، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی اهواز
سایپا کرج - فولاد خوزستان، ساعت 15:15، ورزشگاه انقلاب کرج
تراکتورسازی تبریز - مقاومت شهید سپاسی شیراز، ساعت 15:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

شنبه - 3/11/88

استیل آذین تهران - استقلال تهران، ساعت 14:45، ورزشگاه آزادی تهران

هفته بیست و پنجم

(گرامیداشت شهادت عمار یاسر از صحابی گرانقدر حضرت امیرالمومنان علی(ع) و تکریم یاد و خاطره سلمان فارسی)

پنجشنبه - 8/11/88

پیکان قزوین - پرسپولیس، ساعت 13:45، ورزشگاه شهید رجایی قزوین
مقاومت شهید سپاسی شیراز - استیل آذین تهران، ساعت 14:45، ورزشگاه حافظیه شیراز
راه آهن شهرری - مس کرمان، ساعت 15:15، ورزشگاه اکباتان تهران
ملوان بندرانزلی - سایپا کرج، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی بندرانزلی
صبای قم - سپاهان اصفهان، ساعت 15:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
فولاد خوزستان - تراکتورسازی تبریز، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی اهواز
ذوب آهن اصفهان - پاس همدان، ساعت 15:15، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
شاهین بوشهر - استقلال اهواز، ساعت 15:15، ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
استقلال تهران - ابومسلم خراسان، ساعت 15:45، ورزشگاه آزادی تهران

هفته بیست و ششم

(گرامیداشت دهه مبارکه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تکریم ایام اربعین حسینی و دهه فجر)

سه شنبه - 13/11/88

پاس همدان - شاهین بوشهر، ساعت 14:45، ورزشگاه قدس همدان
استیل آذین تهران - فولاد خوزستان، ساعت 14:45، ورزشگاه اکباتان تهران
سپاهان اصفهان - سایپا کرج، ساعت 15:15، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
استقلال اهواز - راه آهن شهرری، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی اهواز
تراکتورسازی تبریز - ملوان بندرانزلی، ساعت 15:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
صبای قم - ذوب آهن اصفهان، ساعت 15:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

چهارشنبه - 14/11/88

پرسپولیس - استقلال تهران، ساعت 14:30، ورزشگاه آزادی تهران
مس کرمان - پیکان قزوین، ساعت 14:45، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
ابومسلم مشهد - مقاومت شهید سپاسی شیراز، ساعت 14:45، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

هفته بیست و هفتم

(گرامیداشت سالروز هجرت پیامبر اکرم از مکه به مدینه و تکریم یاد و خاطره لیله المیت شبی که حضرت علی بن ابیطالب (ع)برای حفظ جان پیامبر اکرم (ص)در جای ایشان خوابید)

چهارشنبه - 28/11/88

سپاهان اصفهان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 14:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
استقلال تهران - مس کرمان، ساعت 16:45، ورزشگاه آزادی تهران

جمعه - 30/11/88

مقاومت شهید سپاسی شیراز - پرسپولیس، ساعت 14:30، ورزشگاه حافظیه شیراز
پیکان قزوین - استقلال اهواز، ساعت 15:15، ورزشگاه شهید رجایی قزوین
راه اهن شهرری - پاس همدان، ساعت 15:15، ورزشگاه اکباتان تهران
ملوان بندرانزلی - استیل آذین تهران، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی بندرانزلی
سایپا کرج - تراکتورسازی تبریز، ساعت 15:15، ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین بوشهر - صبای قم، ساعت 15:15، ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
فولادخوزستان - ابومسلم خراسان، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی اهواز


 

مس رفسنجان - ابومسلم خراسان - شهدای نوش آباد - رفسنجان

 برنامه رقابت‌های جام حذفی اعلام شد؛

سازمان لیگ برنامه مسابقات دور اول از مرحله دوم جام حذفی باشگاههای کشور را اعلام کرد.

 فدراسیون فوتبال زمان برگزاری مسابقات دور اول از مرحله دوم جام حذفی را اعلام كرد.

برنامه مسابقات:

تکریم هفته وحدت و گرامیداشت سالروز ورود رسول خدا(ص)به مدینه

شنبه ‌١/١٢/٨٨- ساعت ‌١٥:00-مرحله یک شانزدهم

فولادمبارکه- صنعتی کاوه ذوب آهن- ورزشگاه فولاد شهر

پنج‌شنبه ‌٦/١٢/٨٨- ساعت ‌١٥:00- مرحله یک شانزدهم

داماش گیلان- مقاومت سپاسی-سردار جنگل-رشت

جمعه‌٧/١٢/٨٨- ساعت ‌١٥- مرحله یک هشتم

ذوب آهن- نفت آبادان-ذوب آهن-فولاد شهر

پتروشیمی تبریز-برق شیراز-اختصاصی پتروشیمی-تبریز

پیروزی تهران - آلومینیوم هرمزگان-آ زادی- تهران- ساعت ‌١٧:20

مس رفسنجان-ابومسلم خراسان-شهدای نوش آباد-رفسنجان

شنبه ‌٨/١٢/٨٨-مرحله یک هشتم-ساعت ‌١٥:00

صنعت مس کرمان-م لوان انزلی-شهید باهنر- کرمان

یک‌شنبه ‌٩/١٢/٨٨-مرحله یک هشتم- ساعت ‌١٧:20

استیل آذین-استقلال تهران-آزادی- تهران

========================================

مس رفسنجان با برتری برابر پاس حریف ابومسلم شد

تیم فوتبال مس رفسنجان 2 بر صفر پاس همدان را شكست داد و حریف ابومسلم مشهد شد.

========================================

تیم فوتبال ابومسلم خراسان به مرحله بعدی جام حذفی راه یافت

سازمان لیگ برتر از لغو دیدار یک مسابقه از رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران خبر داد. با توجه به انصراف تیم صنایع اتکا گلستان از انجام مسابقه با تیم ابومسلم مشهد در چارچوب مسابقات جام حذفی کشور، این دیدار لغو و ابومسلم در جمع شانزده تیم مرحله یک هشتم نهایی قرار گرفت . در این مرحله ابومسلم بایستی به مصاف برنده مس رفسنجان و پاس همدان برود .

ادامه مطلب