تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - مطالب آذر 1393

توقف مشکی پوشان در زاهدان و کسب یک امتیاز با ارزش

تیم نسل ابومسلم خراسان عصر امروز در هغته یازدهم لیگ دسته دوم کشور در حالی میهمان حریف زاهدانی خود بود که این تیم را در جدول پشت سر خود در مکان پنجم می دید و این تیم در بازی های قبلی خانگی خود آمار نسبتا خوبی از خود بر جای گذاشته بود به تساوی یک بر یک دست یافت و با کسب یک امتیاز با ارزش دست پر به مشهد برگردد.با این تک امتیاز نسل ایومسلم در مکان چهارم جدول باقی ماند تا همچنان به صعود به مکانهای بالای جدول امیدوار باشد.جدول رده بندی تا پایان هفته یازدهم به شرح زیر است:

هفته یازدهم لیگ دسته دوم،مشکی پوشان به دنبال نخستین پیروزی نیم فصل دوم

هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههاى كشور  ،

هامون سازه زاهدان  - نسل ابومسلم ،

چهارشنبه  26 آذر ماه 93  - ساعت 14:00  ،

ورزشگاه غدیر زاهدان  ،

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

مدیرعامل نسل ابومسلم بعد از تساوی در شهرآورد خراسان : داور مسابقه بسیار جانبدارانه قضاوت کرد


مهدی بیگلری عصر چهارشنبه بعد از تساوی تیمش در مقابل تیم پیام وحدت مشهد در راستای رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه تختی این شهر در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری ایرنا افزود: داور مسابقه در بخش اعظم این مسابقه به نفع تیم حریف سوت زد و نوع قضاوت داور موجب شد نتوانیم به خوبی استعداد های خود را در این رقابت نشان دهیم.
وی با بیان اینکه داور مسابقه در حداقل 80 درصد موارد به نفع تیم پیام وحدت خطا نگرفت، گفت: تاکنون در باره نحوه داوری مسابقات اظهار نظر نکرده بودم ولی در این رقابت مجبور به بیان حقایق شدم.
وی اظهار کرد: به رغم برخی مسائل، بازیکنان تیم ما با آمادگی کامل در این رقابت حضور یافته بودند و با تلاش بسیار توانستیم گل نخست را به ثمر برسانیم.
بیگلری سطح آمادگی تیم نسل ابومسلم مشهد را برای حضور در ادامه رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال خوب توصیف کرد.
کادر فنی و بازیکنان تیم نسل ابومسلم طلوع شرقی مشهد در بخش اعظم مسابقه و از جمله بعد از پایان آن به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض کردند.

جدول رده بندی تا پایان هفته دهم

عصر امروز در تنها بازی باقی مانده گروه B در هفته دهم لیگ دسته دوم تیم پارس جنوبی بوشهر میزبان خود شاهین کیش را شکست داد تا پشت سر پیام وحدت در جدول قرار گرفته و نسل ابومسلم خراسان با یک پله  نزول و دو امتیاز اختلاف با صدر به رده چهارم سقوط کند.جدول رده بندی تا پایان این هفته به شرح زیر است:

گزارش تصویری ... دیدار دو تیم نسل ابومسلم و پیام وحدت، شهرآورد فوتبال استان


گزارش تصویری ... دیدار دو تیم نسل ابومسلم و پیام وحدت، شهرآورد فوتبال استان -  چهارشنبه 19 آذر ماه 1393 - ورزشگاه تختی مشهد، ساعت 14:30