• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

معرفی اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل جدید باشگاه در مراسم نشست صمیمی اعضای باشگاه های «ابومسلم» و «پرسپولیس» خراسان با استاندار خراسان رضوی

   |  چهارشنبه 26 آبان 1389
نشست صمیمی یکصد تن از بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران باشگاه های «ابومسلم» و «پرسپولیس» خراسان با دکتر صلاحی استاندار معزز و ورزش دوست خراسان رضوی صبح امروز همزمان با روز عید سعید قربان در محل استانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، در این مراسم علاوه بر استاندار خراسان رضوی، دکتر اسماعیل وفایی مالک باشگاه های ابومسلم خراسان و پرسپولیس، مهندس حسن بیادی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، افشین داوری مدیرکل تربیت بدنی استان، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری‌ پور قائم مقام مالک باشگاه ابومسلم خراسان، علی اصغر حسن‌زاده مدیرکل هلال احمر خراسان رضوی همچنین یکصد تن از مربیان، بازیکنان ایرانی و خارجی، کادر فنی و اجرایی تیم های ورزشی فوتبال و والیبال ابومسلم خراسان همچنین هندبال پرسپولیس خراسان و نیز جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه حضور داشتند....
دکتر اسماعیل وفایی در این نشست دوستانه ضمن معرفی اعضای جدید «هیئت مدیره» همچنین «هیئت عامل» مؤسسه ی فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، از اداره ی این باشگاه پرطرفدار و باسابقه شرق کشور به روش نوینی خبر داد و گفت: با توجه به گستردگی رشته های ورزشی باشگاه و برنامه های توسعه ای آینده، تصمیم گرفتیم به جای مدیرعامل و این که یک نفر به تنهایی مسؤولیت تمام امور را بر عهده داشته باشد، هیئتی متشکل از توانمندترین افراد در عرصه های ورزشی، مدیریتی و اجرایی باشگاه را اداره کنند.
مالک باشگاه پرسپولیس افزود: انبوه هواداران را به عنوان مالکان باشگاه می شناسیم و به نظر می رسد تجربه ی مالکیت یک نفر همچون مدیرعاملی یک نفر در باشگاه، تجربه ی موفقی نبوده کما این که در گذشته، افرادی حضور داشته و  خواسته اند از جیب خودشان برای هزینه های سنگین باشگاه داری هزینه کنند و چون این یک کار فردی بوده و تیمی صورت نگرفته، لذا مشکلات خاص خودش را به همراه داشته و دارد.
وی همچنین به واگذاری سهام باشگاه ابومسلم خراسان خبر داد و گفت: در مرحله اول این طرح تا پایان سال جاری بخشی از سهام ابومسلم را واگذار خواهیم کرد.
مشاور استاندار ضمن ارائه ی تعریف جدیدی از هیئت عامل افزود: هیئت عامل متشکل از مجموعه دست اندرکاران باشگاه هستند. کسانی که از نزدیک با کار اجرایی در تماس بوده و باید منویات هیئت مدیره را به عرصه ی عمل برسانند. این ترکیب هیئت عامل برای اولین بار در عرصه ی ورزش کشور محقق می شود و اگر پاسخ درستی داشته باشیم و به تعبیر دیگر جواب بدهد، می توانیم در آینده به عنوان یک الگوی موفق به دیگر استانها ارائه بدهیم.
دکتر وفایی تصریح کرد: ورزش خراسان رضوی از پتانسیل بالایی برخوردار است و ما برای اینکه بتوانیم ورزش این استان را در سطح کشور معرفی کنیم به دنبال ارائه یک الگوی جدید مدیریتی برای تیم‌های در اختیار خودمان هستیم تا این الگو را در سطح کشور نیز بتوانیم مطرح کنیم.
وی تصریح کرد: به همین منظور در اولین برنامه هیئت عاملی را برای تیم فوتبال ابومسلم تشکیل دادیم تا بتوانیم از خرد جمعی افراد حاضر در این هیئت عامل مدیریتی جدیدی را ارائه کنیم.
مالک باشگاه ابومسلم خراسان افزود: باشگاه ابومسلم خراسان جزو پنج باشگاه بزرگ کشور است و به همین منظور امسال با بر عهده گرفتن مدیریت تیم‌های فوتبال و والیبال ابومسلم همچنین هندبال پرسپولیس خراسان قصد داریم تا حضور پر قدرت و مؤثری را در لیگ‌های مختلف کشور داشته باشیم.
وی در خصوص دیگر رشته ی ورزشی فعال باشگاه یعنی کشتی گفت: علاوه بر این رشته‌ها امسال تیم کشتی خراسان رضوی را نیز با سرمربی‌گری مجید خدایی در رقابت‌های لیگ برتر کشور شرکت خواهیم داد.
مالک باشگاه ابومسلم خراسان سپس به معرفی اعضای هیئت عامل مؤسسه پرداخت و گفت: از این پس آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری‌ پور به عنوان قائم مقام مالک و رئیس هیئت عامل، حسینی به عنوان معاون اداری و مالی، حسن‌زاده به عنوان معاون کانون هواداران، فاضل فکور به عنوان معاون هماهنگی، تیمور پور به عنوان دبیر و سخنگوی هیئت عامل، قاسمی به عنوان عضو و نیز حشمت مهاجرانی به عنوان مشاور هیئت عامل فعالیت خواهند کرد و سرمربیان تیم‌های ورزشی باشگاه نیز به عنوان معاونان فنی در ترکیب این هیئت حضور خواهند داشت.
دکتر اسماعیل وفایی همچنین در ادامه اعضای هیئت مدیره باشگاه را نیز معرفی کرد و گفت: تصمیم گرفتیم برای جلب حمایت همه جانبه از مسؤولان استانی و همچنین هدایت بهتر باشگاه، از افراد ورزشی داخل استان کمک بگیریم بنابراین هیئت مدیره جدید باشگاه متشکل از آقایان غیاثی، فهیمی راد، بیادی، حسین‌ پور، شافعی، سیادت و داوری خواهند بود و از امروز کار خود را آغاز خواهند کرد.
وی در پایان سخنانش افزود: همین هیئت مدیره در تیم‌های والیبال، کشتی و هندبال نیز حضور می‌یابد و در آنها نیز هیئت عامل بر روند تیم مدیریت می‌کند. امیدوارم که امسال سال پرخیر پربرکتی برای باشگاه های «ابومسلم خراسان» و «پرسپولیس خراسان» باشد و این باشگاه ها بتوانند علاوه بر تعالی اخلاق و سلامت جسم و روان خود، سهمی هم در اعتلای ورزش همگانی و ورزش قهرمانی داشته باشند.
شایان ذکر است علاوه بر دکتر اسماعیل وفایی، دکتر محمود صلاحی استاندار محبوب خراسان رضوی همچنین افشین داوری مدیرکل تربیت بدنی خراسان رضوی سخنرانی کردند که متعاقباً گزارش خبری و تصویری آن در همین پایگاه اطلاع رسانی درج خواهد شد.
گفتنی است در پایان این مراسم که به مدت دو ساعت به طول انجامید، هدیه ی متبرکی در قالب عیدی از طرف استاندار فرهیخته ی خراسان رضوی به تمامی حضار در سالن اهدا و عکس دستجمعی به یادبود این نشست صمیمی با عالی ترین مقام استانی و نماینده معزز دولت برداشته شد.


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات