• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مصاحبه ی دکتر وفایی مالک باشگاه ابومسلم خراسان در غرفه ی روزنامه خراسان در حاشیه ی نمایشگاه مطبوعات

   |  یکشنبه 9 آبان 1389
سال آینده پرسپولیس را در لیگ برتر شرکت می‌دهیم!/  وفایی: من مالک دائمی ابومسلم هستم...ابومسلم خراسان در لیگ گذشته پس از سال‌ها، سقوط به لیگ دسته اول را تجربه کرد؛ اتفاقی که شاید برای خراسانی‌هایی که در لیگ 2 سال گذشته 2 تیم داشتند اما در لیگ امسال تیمی ندارند اتفاق تلخ و زجرآوری باشد. ابومسلم اما به عنوان پرطرفدارترین تیم استان خراسان این روزها به ساحل آرامش بازگشته چراکه پس از مدت‌ها بلاتکلیفی این روزها هم مالک دارد، هم مدیرعامل، هم سرمربی و بازیکنان و هم باشگاه! اسماعیل وفایی مالک باشگاه ابومسلم در نمایشگاه مطبوعات به غرفه روزنامه خراسان آمد و از روزنامه خراسان خواست تا برای صعود ابومسلم به لیگ برتر از هیچ کمک رسانه‌ای دریغ نکند. وفایی در این گفت‌وگو هم از ابومسلم صحبت کرد و هم از باشگاه پرسپولیس (با پیروزی اشتباه نشود!). صحبت‌های مالک باشگاه ابومسلم را در زیر می‌خوانید....
از ابومسلم چه‌ خبر؟!

خودتان که بیشتر از من از ابومسلم اطلاع دارید! باشگاهی را تحویل گرفتیم که نه اسناد داشت، نه بازیکن داشت، نه مربی داشت و نه باشگاه و... ابومسلمی که ما تحویل گرفتیم تنها یک نام بود که آن را در اختیار گرفتیم. البته بحث مالکیت هنوز قطعی نشده است و در حال انجام کارهای آخر هستیم تا این مالکیت قطعی شود.

غیاثیان سرمربی ابومسلم در اظهارنظری گفته بود که ابومسلم خوب بسته نشده...

احتمالا صحبت‌های جدید وی را نشنیده‌اید. ایشان جدیدا گفته که این صحبت را آن اوایل حضورم گفتم اما حالا که بازیکنان را شناخته‌ام می‌دانم که تیم خوب بسته شده است و همین که ایشان در تیم باقی مانده یعنی از شرایط تیم راضی است!

قصد اضافه کردن بازیکنان مؤثر را به ابومسلم دارید یا نه؟

مطمئنا این کار را خواهیم کرد و قصد داریم در نیم فصل براساس درخواست سرمربی تیم به ابومسلم بازیکن اضافه کنیم.

با این شرایط می‌توان امیدوار بود ابومسلم سال آینده باز هم لیگ‌برتری شود؟

اگر شما مطبوعاتی‌ها دست به دست ما بدهید می‌توانیم دوباره ابومسلم را لیگ‌برتری کنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفته که اگر ابومسلم تا اول آذرماه سال جاری با طلبکا‌رانش کنار نیاید تعلیق می‌شود. شما در این خصوص چه صحبتی دارید؟

این موضوع را باید توضیح دهم. وقتی باشگاهی که مدیرعامل دارد، اعضای هیئت مدیره دارد، هزار تا مسائل مختلف دارد و... اما تعهدی که دارند را انجام نمی‌دهند و وقتی که می‌روند مدیران جدید باید پاسخ‌گو باشند این به نظر شما درست است؟! این عدالت است؟! زمانی که فهمیدم ابومسلم برای من است یک هفته بعد به من اعلام کردند که این تیم 2 میلیارد و هفتصد میلیون تومان بدهی دارد و این بدهی از سال 85 تا زمان تحویل تیم توسط ما بوده است. البته هنوز مشغول حساب‌رسی هستیم و شاید این مبلغ حتی بیشتر از این هم باشد. واقعا این انصاف نیست که من نوعی، پاسخ‌گوی عملکرد دیگران باشم. من تنها باید پاسخ‌گوی اعمال خودم باشم و بس!

یعنی کسی به شما نگفته بود که این تیم این همه بدهی دارد؟

باور کنید نه! حتی خود استاندار هم نمی‌دانست که ابومسلم این همه بدهی دارد. البته من شنیده بودم که مدیران قبلی قول داده بودند که بدهی‌ها را پرداخت کنند اما هنوز که کاری انجام نشده است و این را بدانید که ما از خود گذشتگی داشتیم که پای نام ابومسلم ایستاده‌ایم.

ابومسلم رضایت شما را برآورده کرده است؟

اگر منظور شما از لحاظ فنی است که سرمربی تیم باید پاسخ‌گوی این سؤال باشد اما در حال حاضر کارهایی انجام داده‌ایم که در تاریخ ابومسلم بی‌سابقه بوده است. تیم والیبال به راه انداخته‌ایم، قصد داریم تیم کشتی به راه بیندازیم و... قصد داریم ابومسلم را به خود کفایی برسانیم.

می‌خواهم وارد بحث پرسپولیس شوم...

این را می‌گویم که پرسپولیس کاملا خصوصی است و به زودی به هواداران این تیم سهام پرسپولیس را واگذار می‌کنیم. فقط از طریق روزنامه خراسان می‌خواهم این حرف را مطرح کنم که پیروزی، پیروزی ثبت شده و پرسپولیس با نام پرسپولیس ثبت شده است.

اما هنوز نام پرسپولیس برای تیم پیروزی استفاده می‌شود...

بگذارید یک حرفی را رو راست بگویم. اگر بعضی ادعا دارند که نام پرسپولیس طاغوتی است و نام پیروزی صحیح است پس چرا نام پرسپولیس را برای پیروزی به کار می‌برند؟! اما اگر می‌گویند که نام پرسپولیس بخشی از تاریخ ماست پس چرا 20 سال با مردم ناراستی شد و از نام پیروزی برای پرسپولیس استفاده شد؟! البته پیروزی هم نام قشنگی است اما بیشتر این کلمه را برای صفت یک تیم برنده به کار می‌برند. باید آقایان قبول کنند که پرسپولیس، پرسپولیس است و با نام پیروزی خیلی فرق می‌کند. البته می‌دانید که در سال 1387 سازمان تربیت‌بدنی به رسانه‌ها اعلام کرد که دیگر از نام پرسپولیس برای تیم پیروزی استفاده نکنند چراکه این 2 تیم با هم فرق می‌کنند.

قصد تیم‌داری در باشگاه پر سپولیس را دارید؟

امسال می‌بینید که تیم فوتبالی را به راه خواهیم انداخت و قصد داریم آن را در لیگ برتر هم شرکت دهیم.

گفته می‌شود که استیل‌آذین در پایان سال واگذار می‌شود. قصد دارید این تیم را خریداری کنید؟

هر چیزی امکان دارد اما این را بدانید که یک تیم تهرانی را برای پرسپولیس خریداری می‌کنیم.

منبع: ویژه نامه هفدهمین نمایشگاه مطبوعات - مورخ شنبه 1389/08/08 شماره انتشار 17686/ مجتبی نورعلی
 • دوشنبه 10 آبان 1389 06:55 ب.ظ
  تو رو خدا اینكار را نكنید و پرسپولیس را راه اندازی نكنید . دو دستگی میشه - هواداران ممكنه پراكنده بشن . تیم لطمه میخوره . خواهشا به همان ابومسلم بچسبید و این تیم و سایر تیمهای ابومسلم رو آسیایی كنید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic