• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

اتهامات واهی شهرآرا، شهسواری را به شکایت علیه این روزنامه وا داشت!

   |  شنبه 27 شهریور 1389
چندین بار درج اخبار دروغ همچنین انتساب اتهاماتی واهی و توهین آمیز به مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان در صفحه ورزشی شهرآرا (مورخ شنبه 27 شهریور ماه 89) ، بالاخره ناصر شهسواری را به تنظیم شکایت نامه ای علیه این روزنامه جدیدالانتشار وادار کرد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، ناصر شهسواری در بخشی از شکایت نامه خود آورده است: در این شرایط حساس که کمتر از یک هفته به شروع اولین بازی تیم باقی مانده است، طرح مجدد اتهاماتی نخ نما و توهین آمیز از قبیل «کناره گیری و استعفای مدیران ابومسلم»، «جنگ قدرت میان مدیران ابومسلم!» یا «دوره کردن مدیرعامل توسط دلالان!» و یا «خوش باوری مدیرعامل و دور و بری ها» و اراجیفی از این دست، واقعاً جای دست مریزاد و خسته نباشید! از روزنامه ای دارد که نه تنها ما بلکه همه صاحبان اصلی آن یعنی مردم مشهد از او چشم یاری داشتند و دارند!...

مدیرعامل باشگاه ابومسلم خراسان با اشاره به عزم و جزم قوی، انگیزه و روحیه بالا همچنین اتحاد، صمیمیت و نشاط ایجاد شده میان بازیکنان، کادر فنی و مربیان و دست اندرکاران تیم برای بازگردان ابومسلم به جایگاه واقعی اش در عرصه ورزش کشور با وجود همه مشکلات و کمبودها چنین آورده است: علی رغم همه این گفتنی ها و حقایق مشهود، طی این مدت کوتاه بیست روزه، بیشترین پاسخگویی توسط بنده و همکارانم به خبرنگاران روزنامه های محلی بویژه شهرآرا شده چرا که به مشهدالرضا و تیم با سابقه ابومسلم و مردم دوست داشتنی آن عشق می ورزم و دو سال سابقه کار با این باشگاه مردمی را در کارنامه 30 ساله ورزشی خود دارم، اما با کمال تأسف، شاهدیم که به یکباره مشی دست اندرکاران نشریه ای که با بودجه شهرداری ارتزاق می کند، داعیه «ارگان مردم مشهد» را دلسوزانه یدک می کشد در حالی که هم مردم و هم مسؤولان استان و شهر در این شرایط خاص از او توقع برخورد حرفه ای و اخلاقی دارند، در چرخشی 180 درجه به جای کمک به باسابقه ترین تیم ورزشی و مورد علاقه مردم مشهد و خیل عظیم هواداران خراسانی آن، شروع به تخریب شخصیت مدیران و مربیان این تیم پرطرفدار و حاشیه سازی های مخرب برای کادر فنی و بازیکنان تیم می کند!
وی ضمن اظهار گله و تعجب فراوان از رویه معکوسی که اخیراً پیشه این روزنامه شده است، می افزاید: میهمان نوازی مشهدی ها و مسؤولان و اکرام زوار حضرت رضا(ع) در پایتخت معنوی ایران زبانزد همه مردم کشور است همچنان که متأسفانه زمزمه کم لطفی برخی اهالی رسانه و کم حمایتی و بعضاً هتک حرمت بعضی مطبوعات محلی نسبت به پیشکسوتان، فعالان همچنین فعالیت های کلان ورزشی در استان بر خلاف استان های دیگر، مدتی است که از گوشه کنار کشور به گوش می رسد و بر همین اساس بود که جمعی از دوستان مرا از رفتن به مشهد مقدس و پذیرش بار مسؤولیت منع می کردند اما این هشدارها نتوانست به عشق و علاقه وافر من به شهر ولی نعمت همه ما ایرانیها و مردم خونگرمش فائق آید.
شهسواری در اثبات ادعایش می افزاید: پذیرش مسؤولیت تیمی منحل شده با دو بازیکن در فاصله زمانی کمتر از یک ماه با این همه حاشیه و مشکلات، نه کار عقل بلکه کار دل و عشق و امید است. از این رو در این مدت بسیار کوتاه که من و همکارانم مسؤولیت اداره باشگاه را پذیرفتیم، با تلاش شبانه روزی و همت مضاعف، همواره سعیمان بر آن بوده که به تکلیف الهی خود در حد مقدورات و توان عمل کرده و پاسخ محبت های مردمی را با بستن بهترین تیم آنهم با کمترین هزینه بدهیم که الحمدلله تا حدود زیادی نیز موفق شدیم، لذا به لطف نیت خالصانه همکارانم و دعای خیر مردم قدرشناس، در این مدت کوتاه خودمان را مشمول عنایت خداوند، مرهون تفضلات رضوی و مدیون حمایت های مسؤولان ارشد استان بویژه استاندار معزز خراسان رضوی، مسؤولان محترم سازمان تربیت بدنی استان و مردم ورزش دوست و خادم شناس مشهد بویژه هواداران خونگرم ابومسلم می دانیم اما گویا عده ای ناآگاه در داخل و همچنین عده ای معلوم الحال در بیرون از دایره این روزنامه اما مرتبط، می خواهند به روش خاص خود میهمان نوازی کنند و با انتشار اخبار دروغ، تهمت های توهین آمیز و حاشیه سازی های پی در پی و صد البته بودار و هدفمند، کاری کنند تا ما عطای ابومسلم را به لقایش ببخشیم! که شاید در مورد ابومسلم چنین شود ولی در خصوص آبرو و اعتبارم مطمئن باشند که از آن نخواهم گذشت!
ناصر شهسواری ضمن ضروری خواندن اطلاع رسانی شفاف و صریح، صادقانه و بعضاً منتقدانه به مردم و هواداران در عین توصیه به پاسداشت حرمت قلم، حفظ آبرو و شخصیت افراد، بر روحیه انتقاد پذیری خود تأکید می کند و می گوید: شناختی که همه مسؤولان امر، فعالان و دست اندرکاران ورزش کشور خصوصاً جامعه مطبوعاتی و رسانه ای طی 30 سال تلاشم در عرصه فعالیتهای ورزشی و مدیریتی در باشگاه ها و رشته های مختلف بویژه روحیه دلال ستیزی از من دارند، الحمدلله برداشت مثبتی است که گویا مجریان این روزنامه نخواسته اند به آن توجه کند. من انتقاد پذیرم، اما صراحتاً می گویم که توصیه و سفارش پذیر هم نیستم. شاید این همه دروغ پردازی ها، نتیجه توجه نکردن به توصیه ها و اقدامات پشت پرده و لابی مرتبطانی باشد که با برخی افراد در این روزنامه سر و سری دارند و بدیهی است در صورت عدم تغییر این رویه ناصواب، ضمن تحریم کردن هرگونه مصاحبه و گفتگوی مسؤولان و بازیکنان باشگاه در تمامی رشته ها با این نشریه و جلوگیری از ورود خبرنگار و عکاس این روزنامه به زمین و تمرینات، بالاجبار در فرصتی مناسب پرونده آن را گشوده و طی یک مصاحبه مطبوعاتی و رو در رو با مردم مشهد در میان خواهم گذاشت.
شهسواری در پایان ضمن اعلام پیگیری مصرانه شکایت خود و اعاده حیثیت از طریق مراجع قانونی، خواستار برخورد جدی مهندس پژمان شهردار مشهد و نظارت بیشتر شورای اسلامی شهر به عنوان امین و منتخبان مردم مشهد در برخورد با بی تقوایی های این روزنامه فرهنگی! و اجتماعی ! بزرگترین کلان شهر مذهبی جهان شد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات