تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - برنامه هفته اول و دوم مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...
به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از سازمان لیگ، برنامه کامل و زمانبندی شده هفته اول ودوم مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم از سوی کمیته مسابقات اعلام شد.
لازم به ذکر است تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها می بایست هرچه سریع تر نسبت به پرداخت ورودی، حق عضویت، بدهی های باشگاه، مشکلات مالکیتی و حقوقی و همچنین انجام مراحل اداری مربوطه سریعأ اقدام کنند در صورت عدم تشکیل پرونده و ثبت نام تیم ها، برابر مقررات تصمیم گرفته خواهد شد.
برنامه دیدار های هفته اول و دوم لیگ دسته سوم به شرح زیر است:


هفته اول ، یکشنبه 26 دی 95

شهدای ماکران میاندرود – نسل ابومسلم مشهد

ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود



برنامه دیدار های هفته اول و دوم لیگ دسته سوم به شرح زیر است:
هفته اول
یکشنبه 26 دی 95
پیام مقاومت ساری – شهرداری کامیاران – ساعت 14 – ورزشگاه متقی  ساری
چوکای تالش – خوشه طلایی سنا ساوه – ساعت 14 – ورزشگاه پوریای ولی تالش
آلومینیوم آبسگون تهران – مقاومت تهران – ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
شهدای رزکان کرج – صنعت ساری – ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری جویبار – ملی پوشان تبریز-– ساعت 14 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
امید حسن آباد- شهدای بابلسر – ساعت 14:15 – ورزشگاه شهرداری حسن آباد
پیام وحدت مشهد – استقلال گلستان – ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال نوین بجنورد – انتظار بجنورد – ساعت 14:15 – ورزشگاه 19 مهر بجنورد
شهدای ماکران میاندرود – نسل ابومسلم مشهد– ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
یاران غدیر هشتگرد – استقلالا جنوب( اسپیدار) – ساعت 14:15 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود


دوشنبه 27 بهمن 95
مس نوین کرمان – پاراگ تهران – ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
پرسپولیس گناوه – ملی حفاری اهواز – ساعت 14 – ورزشگاه شهید سراجی گناوه
شهرداری فیروزآباد – برق شیراز – ساعت 14 – ورزشگاه تختی فیروزآباد
کیان بختیاری زاگرس – شهرداری بم– ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ایرانداد تهران – پرسپولیس برازجان – ساعت 14 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
هفته دوم
شنبه 2 بهمن 95
شهرداری کامیاران – شهدای رزکان کرج – ساعت 14 – ورزشگاه آزادی کامیاران
صنعت ساری – شهرداری جویبار – ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
ملی پوشان تبریز- آلومینیوم آبسگون تهران  – ساعت 14 – ورزشگاه مرزداران تبریز
مقاومت تهران – چوکای تالش– ساعت 14 – ورزشگاه5 آذر تهران
خوشه طلایی سنا ساوه – پیام مقاومت ساری – ساعت 14 – ورزشگاه چمران ساوه
شهدا بابلسر – یاران غدیر هشتگرد– ساعت 14:15 – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
استقلال جنوب (اسپیدار) – شهدای ماکران میاندرود– ساعت 14:15 – ورزشگاه یاس باقرشهر
انتظار بجنورد- پیام وحدت مشهد – ساعت 14:15 – ورزشگاه 19 مهر بجنورد
استقلال جوان گلستان – امید حسن آباد – ساعت 14:15 – ورزشگاه آزادی گرگان
یکشنبه 3 بهمن 95
نسل ابومسلم مشهد – استقلال نوین بجنورد – ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری بم – ایرانداد تهران – ساعت 14 – ورزشگاه فجر بم کرمان
پرسپولیس برازجان – شهرداری فیروزآباد – ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان
برق شیراز- پرسپولیس گناوه – ساعت 14 – ورزشگاه دستغیب شیراز
ملی حفاری اهواز – مس نوین کرمان – ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی اهواز
پاراگ تهران – کیان بختیاری(زاگرس) – ساعت 14 – ورزشگاه کشوری تهران


طبقه بندی: اخبار،  برنامه بازیها، 
برچسب ها: برنامه بازی،  
تاریخ : دوشنبه 20 دی 1395 | 08:38 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس