تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سرمربی نفت گچساران: برابر ابومسلم با تمام قوا حمله خواهیم کرد

سرمربی نفت گچساران: برابر ابومسلم با تمام قوا حمله خواهیم کرد

سرمربی نفت گچساران: برابر ابومسلم با تمام قوا حمله خواهیم کرد. یوسف نادریان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در گچساران درباره بازی تیمش در برابر  انسل ابومسلم مشهد گفت: برای مسابقه فردا مقابل ابومسلم شناخت خوبی از این تیم داریم و نقاط قوت و ضعف این تیم را شناسایی کرده ایم و فقط برای 3 امتیاز به میدان می رویم ،غیر از این، چیزی نمی خواهیم و با تمام قوا حمله خواهیم کرد تا بتوانیم به یک برد شیرین برسیم. یوسف نادریان در مورد غیبت  سرمربی تیم ابومسلم گفت:سرمربی  این تیم "آقای شکری" دو هفته پیش از کار برکنار شدند و فردا بروی نیمکت حضور ندارد و کمک ایشان کار هدایت بازیکنان ابومسلم را بر عهده دارند. نادریان تصریح کرد : در بازی فردا تنها بازیکن مصدوم ما حسام مقصودی خواهد بود و دیگر بازیکنان را کامل در اختیار داریم و بازیکن محرومی نداریم. سرمربی با تجربه نفت و گاز در خصوص اخطارهای بی مورد برخی بازیکنان تیمش در بازی های گذشته گفت : دیروز جلسه خوبی با آقای رودنیل ،کارشناس برجسته داوری کشور داشتیم که توضحیات جامع و کاملی به بازیکنان تیم دادند که خطای بی مورد به تیم حریف ندهند ، تا داور نتواند به راحتی کارت زرد بدهد....

نادریان در پایان گفت : بعد از بازی فردا طبق قانون نیم فصل به پایان می رسد ولی ما هفته بعد در گچساران با کارا شیراز بازی می کنیم و بعد از این بازی به تعطیلات نیم فصل می رویم.
 
بر اساس این گزارش تیم نفت و گاز گچساران روز یکشنبه ساعت 14 در استادیوم شهدای نفت گچساران به مصاف نسل ابومسلم مشهد می رود.