تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - اسامی داوران هفته ششم لیگ دسته دوم ، خیز مشکی ها برای فرار از انتهای جدول
صفحه اول ...| ارتباط با ما...| پست الكترونیک ...| ویژه موبایل...

داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.

 

سه شنبه19/8/1394

نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران     14:00 تختی مشهد

علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی

داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.

 

سه شنبه19/8/1394

نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران     14:00 تختی مشهد

علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی

صنعت ساری- رهپویان رضوانشهر 14:15 شهداء ساری

امیرعرب براقی- امین زاهدی- احمد آریک- سعید جعفری

هف سمنان – شهرداری جویبار 14:15 ششم تختی سمنان

عبدالحسین باستان- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- حسین لاله کار

آینده سازان برق جدید- یاران غدیرهشتگرد 14:15 حاجی پور سعادت شهر

حسام ملامحمدی- احد سلطانی- حامد میرنجفی- مهدی شاکری

شهرداری کاشان- ملی پوشان تبریز 14:15 امیر کبیر کاشان

مسلم مشهدی- بابک خسروی- شاهین شریعتی- امید رحمتی

استقلال آبی ب تهران- کاسپین قزوین 14:30 هویزه تهران

مهدی نجار- عبدالعلی شکرگزار- رضا بابا رییسی- عباس خلیلی

اکسین البرز- شهرداری بندر عباس 14:30 انقلاب کرج

حامد صادقی جو- علی الفتی- محمدحسین رحیم دل- سعید حبیبی

نفت نوین آبادان- کارا شیراز 14:45 تختی آبادان

علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضان علیپور- مهدی قاسمی

الوند همدان- توسعه کیش 14:45 حاجی بابایی همدان

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- جاوید رنجبر

نفت امیدیه- نفت و گاز گچساران 14:45 نفت1 امیدیه

مهدی پاکزاد- حمید نادری- احسان فدایی- جواد واحد

بعثت کرمانشاه- پرسپولیس گناوه 14:45 15 خرداد کرمانشاه

نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- پیام ساری اصلانی

فولاد نوین اهواز- پیام وحدت کاشمر 14:45 اختصاصی فولاد اهواز

حسین اداوی- امید صالحی- علی سبکتکین- ایمان شاولی

کارون اهواز- نیروی زمینی تهران 14:45 تختی اهواز

حسین مقابلی- محسن بابایی- رامین فولادی- عادل بیت سیاح

سپیدرود رشت- شهرداری ارومیه 14:45 عضدی رشت

ابوالفضل حسینی- میلاد قاسمی- مهدی مسعودی- محمدرضا منصوری

شهرداری بوشهر- خلخال دشت خلخال 16:00 بهشتی بوشهر

پیمان فرخی مهر- محمد درفشان- مرتضی شهریاری- حسام احمدی


چهارشنبه 20/8/1394

ماهان شوشتر- کیمیا فرآیند تهران 14:45 -ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی مهاجری- محمدسعید داودگر


پنجشنبه 21/8/1394

بادران تهران- سردار بوکان 14:30 کارگران تهران

محسن سیمند- حسین اقدامی- مجید سربندی- شاهین یزدانی

پارس جنوبی جم- شهرداری ماهشهر 14:30 تختی جم بوشهر

ابوالفضل کرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی


جمعه 22/8/1394

کارگر بنه گز- تربیت نوین یزد 14:30 شهدای بنه گز بنه گز

حسن علمداری- ارحام نصیری- مصطفی غلامی- وحید نادری

شهرداری تبریز- شهرداری کامیاران 14:45 اختصاصی شهرداری تبریز

سعاد وفاپیشه- محمد شاکر- محمود گوهری نژاد- یاسر خام فام

 




طبقه بندی: اخبار،  لیگ دسته دو،  برنامه بازیها، 
تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 | 11:05 ق.ظ | نوشته: مصطفی رحمتی | نظرات
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس