تبلیغات
وبگاه خبری تیم فوتبال «نسل ابومسلم» رهپویان آفتاب شرقی - سرمربی نسل ابومسلم: ایمان داشتیم که پیروز می شویم

سرمربی نسل ابومسلم: ایمان داشتیم که پیروز می شویم

سرمربی تیم فوتبال سل ابومسلم پس از پیروزی تیمش برابر نفت نوین آبادان در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار "دی اسپورت" اظهار داشت: بعد از سه هفته سخت با ایمان کامل به پیروزی پای به این دیدار گذاشتیم. در این چند هفته با فشار تماشاگران،رسانه ها و مدیریت تیم مواجه بودیم. تیم خوبی داریم، اما بدون مشکل نیستیم. نفت صدر نشین جدول و تیم متمولی است. ما دراین بازی موقعیت های زیادی داشتیم و مطمئناً در بازی های آینده بهتر خواهیم شد. قول صعود از دور اول را می دهم، اما صعود به لیگ یک که حق مسلم هواداران ابومسلم است، وابسته به شرایط آن مقطع می باشد.
 
رمضان شکری در خصوص علت خروجش از روی نیمکت در نیمه اول بیان نمود: پس از مردود شدن گل کاملا سالم ما توسط داور، از لحاظ روانی بهم ریختم و برای به دست آوردن آرامشم چند دقیه به رختکن رفتم و برگشتم.
سرمربی تیم فوتبال سل ابومسلم درباره عملکرد تیم نفت آبادان گفت: تیم نفت صدرنشین این گروه و تیم بسیار خوب و با امکاناتی بود.
وی در خصوص قضاوتاین دیدار گفت: داوری امروز بی اشتباه نبود. داور گل سالم ما را که بازیکن ما نیم متر عقب تر بود آفساید گرفت و صحنه برخورد دو بازیکن در محوطه جریمه ما را به اشتباه پنالتی به سود نفت اعلام کرد. بعد از اعتراض ما به آفساید اعلام شدن گل، نیمکت نفت قصد سوء استفاده را داشتند و به دنبال بردن جو بازی به سمت تیم خود بودند.

شکری در پایان بیان نمود: با این شرایط باید حمایت های لازم توسط آقای حاجی بیگلو از ما انجام شود. بخشی از بازیکنان دریافتی داشته اند و قرار است در آینده نزدیک باز هم پول به مجموعه باشگاه تزریق شود اماکادر فنی هنوز دریافتی نداشته است.