• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

علی حنطه سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان: در هفته دوم لیگ دسته یک، مقابل پیكان تیم ما به میدان خواهد رفت

   |  شنبه 6 مهر 1392

علی حنطه عنوان كرد: در هفته دوم لیگ دسته یک، مقابل پیكان تیم ما به میدان خواهد رفت. سرمربی انتخابی تیم ابومسلم از سوی مدیریت وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، با اشاره به اتفاقاتی كه در چند مدت گذشته برای ابومسلم افتاده است، اظهار كرد: زمانی كه تیم ما شروع به كار كرد رای موقت كمیته انضباطی به سود ما اعلام شده بود و پس از اینكه تیم خود را بستیم، طبق قانون به فدراسیون فوتبال رفته و تمامی قراردادهای بازیكنان را در آنجا ثبت كردیم. وی با اشاره به اینكه قراردادهای بازیكنان در زمان قانونی نقل و انتقالات به ثبت رسیده است، تصریح كرد: این نكته بسیار مهمی است كه بازیكنان ما كاملا به صورت قانونی ثبت شدند و بارزترین نكته تیم ما این است كه نه مدیران ما، نه عزیزی و نه هیچ یك از اعضای این تیم غیرقانونی عمل نكرده است....

وی ادامه داد: پس از مدتی كه از تمرین تیم ما می‌گذشت مدیر كل ورزش و جوانان استان برای اولین بار در كشور شخصا وارد مقوله فوتبال شد و تعهد داد كه بدهی و خرج ابومسلم را به هر صورتی پرداخت می‌كند.

حنطه با بیان اینكه از 12 سال پیش متولی فوتبال كشور، فدراسیون این رشته اعلام شده است، گفت: به همین دلیل دولت نمی‌تواند در این زمینه دخالتی بكند ولی در حال حاضر شاهد هستیم كه مدیر كل ورزش استان در این موضوع وارد شده است.

وی تصریح كرد: تنها خواهش ما این است كه تكلیف تیم ما را مشخص كنند، تیمی كه به صورت قانونی به ثبت رسیده و در زمان نقل و انتقالات كارهای خود را انجام داده است و این در حالی است كه بازیكنان چمنیان در زمانی كه رای به سود ما به طور موقت اعلام شده بود، قراردادهای خود را در هیات فوتبال استان به ثبت رسانیده‌اند.

وی افزود: وفایی سه سال است كه در ابومسلم فعالیت می‌كند و در این مدت برای این تیم هزینه كرده است و در زمان ثبت قراردادها نیز 72 میلیون تومان جهت ثبت و شركت در مسابقات لیگ دسته یك به فدراسیون فوتبال پرداخت كرده است.

سرمربی تیم ابومسلم وفایی خاطر نشان كرد: من به شخصه آینده ابومسلم را می‌خواهم، ابومسلمی كه افتخار‌آفرین باشد زیرا حیف است كه این تیم با چنین قدمتی بخواهد درگیر چنین اتفاقاتی شود.

وی با بیان اینكه افرادی كه در تیم ما مشغول به فعالیت هستند، در كنار یكدیگر قدمت و تجربه‌ای به اندازه 50 سال فعالیت در ابومسلم را دارا هستند و با این تجربه زیاد مطمئنا توانسته‌اند تیم توانمندی را شكل دهند.

وی گفت: ما نیز آمده‌ایم كه در موفقیت ابومسلم كمك كنیم و اگر اینجا كار نكنم مطمئنا در تیم‌های دیگر حضور خواهم داشت و هر لحظه كه مسوولین تیم مسئله نبود من در تیم را عنوان كنند، مشكلی با این قضیه نخواهم داشت زیرا هدف من از حضور در فوتبال مادیات نبوده است. همه داشته‌ها و دارایی‌های من از سال 80 كه مربی بوده‌ام تا به امروز كاملا مشخص بوده و چیزی به دارایی‌های من اضافه نشده است و این نشان می‌دهد كه در فوتبال و به خصوص ابومسلم به دنبال پول نبوده‌ام.

حنطه تصریح كرد: من در این 11 سال مربیگری خود هیچگاه پشت سر مربی دیگری، صحبت نكرده‌ام ولی ظاهرا این اتفاقات برای من در حال افتادن است و صحبت‌هایی پشت سر من می‌شود. خواهش من از این افراد این است كه صحبت‌های خود را واضح و رسانه‌ای اعلام كنند و یا حتی دوستانه با من در میان بگذارند تا پاسخ خود را نیز بشنوند.

وی در خصوص تمرینات تیم ابومسلم وفایی گفت: تمرینات بسیار خوب در حال پیگیری است و هیچ چیزی در كار ما اثر نمی‌گذارد زیرا ما یك برنامه و هدف داریم و آن حضور قدرتمند در لیگ كشور است. به همین دلیل برنامه‌ای برای آمادگی برای حضور مقابل تیم پیكان داریم و مطمئنا بازی بسیار سنگینی خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال كه چرا در روز بازی ابومسلم مقابل یزد، تیم شما در این شهر حضور نیافت، اظهار كرد: همان طور كه گفتم گروه ما بسیار قانون‌مدار بوده و به تصمیمات گرفته شده احترام می‌گذارد و با توجه به اینكه هنوز تكلیف تیم مشخص نبود، به خودمان اجازه ندادیم كه بدون هماهنگی به یزد برویم.

سرمربی تیم ابومسلم وفایی در خصوص اینكه در روز بازی با پیكان امكان حضور چمنیان و تیمش نیز وجود دارد، عنوان كرد: طبق قانون فدراسیون، تیم ما حق حضور در مسابقات لیگ را به طور كامل پرداخت كرده و بازیكنان آن نیز به طور قانونی به ثبت رسیده‌اند حالا این موضوع كه كدام تیم حق حضور در زمین را دارد بر عهده فدراسیون فوتبال و مسوولین آن است.

وی ادامه داد: بر اساس شنیده‌ها تا روز یكشنبه تكلیف نهایی ابومسلم نیز مشخص خواهد شد زیرا اگر رای صادر شده در خصوص ابومسلم درست بود، مطمئنا بازی مقابل یزد لوله برگزار می‌شد.

حنطه با بیان اینكه مجموعه وفایی ثابت كرده است كه از توان مالی خوبی برخوردار بوده و برای ابومسلم برنامه‌های خوبی دارد، افزود: نام اشخاص مهم نیست بلكه مهمتر این است كه كسی در راس ابومسلم قرار گیرد كه بتواند این تیم را اداره كرده و از پس مسایل مالی آن نیز بربیاید.

وی تاكید كرد: برای من نیز فقط تیم ابومسلم و آینده نماینده استان در فوتبال كشور اهمیت دارد و اگر مجموعه‌ای دیگر بر سر كار آید تنها به هدف ابومسلم و یك حضور قدرتمند در لیگ فكر می‌كنم.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic