تبلیغات
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • شعر و طنز ورزشی
  ز                     بود مرد را راستی

  ز سستـی کژی زاید و کاستـی
  ورزش
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

بازدید سرزده‌ی هیئت مدیره و کمیته‌ی فنی از روند تمرینات تیم فوتبال ابومسلم خراسان

   |  چهارشنبه 9 مرداد 1392

تنی چند از اعضای هیئت مدیره و کمیته‌ی فنی باشگاه ابومسلم خراسان به طور سرزده از روند تمرینات تیم فوتبال بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، در این بازدید که نزدیک به یک ساعت به طول انجامید و در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد، ضمن مشاهده و بررسی چگونگی تمرینات و روند آماده سازی تیم، از نزدیک با بازیکنان، مربیان و تنی چند از هواداران سخن گفتند. دکتر هاشمی جواهری مدیرکل ورزش و جوانان استان و عضو هیئت مدیره‌ی باشگاه تازه تأسیس «مسلم خراسان رضوی»، دکتر اسماعیل وفایی رئیس هیئت مدیره‌ی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی «مسلم خراسان رضوی» و «ابومسلم خراسان»، سید مهدی غیاثی پیش کسوت فوتبال استان و عضو کمیته‌ی فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان، قاسم زردکانلو استاد دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد و عضو کمیته‌ی فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان و ... از جمله افرادی بودند که از نزدیک با مربیان و اعضای کادر فنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کردند....

عباس چمنیان در ابتدای این دیدار ضمن اشاره به فشردگی تمرینات تیم برای رسیدن به حداکثر آمادگی قبل از شروع مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور گفت: خدا را شاکریم که در این 23 روزی که از زمان شروع به کار رسمی تیم می‌گذرد، توانستیم یک سری از بازیکنانی که هم تعهد و عشق به ساحت مقدس حضرت رضا(ع) دارند و هم دوستدار پیراهن تیم ریشه‌دار و با سابقه‌ی ابومسلم خراسان هستند، دور هم جمع بکنیم و با اراده و عزم جدی که در آنها سراغ یافتیم و ارزش های فنی خوبی که از خود نشان دادند، مطمئن هستیم که می‌توانند بخش اعظمی از توقعات مدیران باشگاه و هواداران و مردم ورزش دوست استان را برآورده بکنند.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان در ادامه خطاب به دکتر هاشمی جواهری و دکتر وفایی گفت: تمامی بازیکنان تیم هم قسم شده اند که از تمامی ظرفیت های موجود برای صعود به لیگ برتر استفاده کنند و پاسخی درخور به زحماتی که مسئولان و مدیران تیم چه به لحاظ صرف وقت و چه به لحاظ تقبل هزینه‌ها می‌کشند، بدهند لذا به جرأت می‌توانم بگویم که ما در این مدت، حتی یک دقیقه را هم هدر ندادیم و بچه‌ها تمرینات سخت بدنی را پشت سر گذاشته اند و تاکنون بر طبق یک برنامه ریزی مدون و از پیش تعیین شده گام برداشتیم و امیدواریم که با روحیه‌ی مضاعفی که امروز از این دیدار صمیمی گرفتند، بهتر و بیشتر از گذشته تلاش کنند تا انشاءالله انتهای فصل شاهد برپایی جشن صعود به لیگ برتر به عنوان نماینده‌ی لایق استان خراسان رضوی باشیم.
دکتر سید علی اکبر هاشمی جواهری نیز طی گفت و گوی کوتاه خود ضمن اشاره به 19 ماه فعالیت خود در اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: از همان ابتدای پذیرش مسئولیت، بعضی از دوستان فوتبالی را جمع کردم و گفتم من هرچند ورزشی هستم و درس ورزش خوانده ام و درس ورزش هم می‌دهم، اما فوتبالی نیستم و فکر می‌کنم شش میلیون نفر مردم ورزش دوست استان قهرمان پرور خراسان رضوی و حتی بسیاری از مردم میهن اسلامی و حتی خارج از کشور، دلشان می‌خواهد که فوتبال استان از این حالت رخوت و سستی بیرون آمده و در لیگ برتر حضوری فعال داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: پس از تشکیل کارگروه فوتبال استان، الحمدلله کارهای خوب و اساسی برای تعالی فوتبال استان انجام شده که مهمترین آن، سروسامان یافتن وضعیت مالکیتی تیم فوتبال ابومسلم خراسان است که سه سال گریبانگیر متولیان ورزش و مسئولان استان و خود باشگاه شده بود که به فضل الهی و با همکاری همه‌ی دست اندرکاران از فدراسیون فوتبال کشور گرفته تا جناب آقای دکتر وفایی خاتمه یافت و پرونده‌ی آن به طور کامل بسته شد.
استادیار دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به این کل مقوله‌ی ورزش از جمله مباحثی در کشور است که همیشه حاشیه داشته و خواهد داشت، خطاب به بازیکنان و کادر فنی باشگاه افزود: صرف نظر از حاشیه‌های همیشگی ورزش خصوصاً در استان پهناور خراسان رضوی، باید برای موفقیت تیم و دستیابی به اهداف عالیه‌ی باشگاه و ورزش استان یک قراری با هم بگذاریم و آن این که هر کس کار خود را به نحو مطلوب به انجام برساند. از ما که در اداره کل مسئولیت نظارت و پشتیبانی را بر عهده داریم و باید پاسخگوی مطالبه‌ی مردمی باشیم تا آقای دکتر وفایی که سه سال بدون احراز مالکیتشان بر تیم، بدون مشکل تیم را اداره کردند و می‌بایست از این پس نیز باشگاه را چه به لحاظ اجرایی و چه هزینه‌ای مدیریت کنند، تا آقایان مهاجرانی، غیاثی و زردکانلو که قرار هست در کمیته‌ی فنی به سرمربی تیم مشاوره و راهنمایی بدهند و تا شمایی که پیراهن تیم صاحب نام و اخلاق محور ابومسلم را به تن دارید، باید تمام تلاشتان را بکنید تا در حد و قواره‌ی بازیکن یک چنین تیمی ظاهر بشوید.
رئیس کمیته‌ی حل اختلاف ورزشی استان ضمن توجه دادن بازیکنان و سایر عوامل فنی به ضرورت بی توجهی به حاشیه هایی که از گوشه و کنار ممکن است استرس هایی به تیم وارد کند، تصریح کرد: چون شما جوان هستید و دوست دارید که دلتان در همه‌ی امور قرص و محکم شود، می‌گویم به بزرگانی همچون آقای غیاثی و زردکانلو که جزو مفاخر ورزش فوتبال استان هستند، نزدیکتر شوید؛ چون حضور آنها باعث قوام و استحکام بیشتر باشگاه می‌شود و آنها را تنها مربی ورزش فوتبال خود ندانید و در همه‌ی امور خود با آنها مشورت کنید و مطمئن باشید ما که تا اینجا با قوت و قدرت پیش آمدیم، از این به بعد هم تمام تلاشمان را برای پشتیبانی همه جانبه از تیم انجام خواهیم داد و آن را وظیفه‌ای قانونی و اخلاقی برای خود می‌دانیم چراکه ابومسلم یک تیم معمولی نیست بلکه یک مطالبه‌ی عمومی و مردمی است.
رئیس نخستین مرکز آموزش علمی و کاربردی ورزش و جوانان کشور در خراسان رضوی خطاب به بازیکنان تصریح کرد: من به عنوان کسی که سالها درس ورزش خوانده و درس ورزش داده، به شما دوستانه عرض می‌کنم که ابومسلم نام بزرگی است و شما می‌توانید با این تیم ستاره بشوید و آینده‌ی خوبی برای خودتان رقم بزنید. اما بدانید که انرژی جسمانی انسان محدود است. مثلاً شما از این طرف زمین می‌خواهید به طرف دیگر بروید، اگر مستقیم نروید و زیگزال بروید، انرژی تان کاهش پیدا می‌کند و به آن طرف زمین نمی رسید! بنابراین به همان اندازه که به انرژی جسمانی نیازمندیم، به انرژی روحانی هم نیازمندیم و روانشناسی ورزشی می‌گوید که انرژی روانی هم محدود است. لذا همه‌ی انرژی جسمی و روحی تان را صرف کار فنی ورزشی خودتان بکنید نه صرف حاشیه‌ها و به حرف های درگوشی این و آن توجه نداشته باشید که نه به نفع شماست و نه به نفع تیم.
رئیس انجمن تربیت بدنی و علوم ورزشی ایران در استان خراسان رضوی افزود: این افتخار کمی نیست که شما در تیمی بازی می‌کنید و ما برای موفقیت تیمی تلاش می‌کنیم که شش میلیون نفر و شاید بیشتر، نگاهشان به فعالیت های من و شماست. این که نتیجه و برآیند این تلاش ها، باعث شادی و نشاط آحاد جامعه می‌شود، لطفی است که خدا به من و شما عنایت فرموده و باید قدر آن را آستانه‌ی این شب های قدر بدانیم. 
عضو شورای آموزش و پرورش خراسان رضوی تأکید کرد: بالاخره دوران بازیکنی محدود است اما آن چیزی که از این دوران محدود به جا می‌ماند، همان ارزش هایی است که انسان کسب می‌کند. مطمئناً شرایط فردای باشگاه ابومسلم بهتر از امروز آن خواهد بود و برنامه‌های ویژه و ایده آلی برای تعالی باشگاه داریم که به وقت خودش انشاءالله اعلام خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به موفقیت تضمینی الگوی تغییر مالکیت تیم های ورزشی در کشور از مالکیت فردی به مالکیت عمومی بر مبنای 50 درصد مؤثران اقتصادی، 30 درصد پیش کسوتان و هواداران و 20 درصد سهام ممتاز مدیریتی تصریح کرد: از زمانی که این مدل مدیریتی در حرفه‌ی باشگاه داری از سوی خراسان رضوی در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شده، بسیاری از فعالان ورزشی از جمله مدیرکل چند استان طی تماس های تلفنی، از این طرح استقبال کرده و خواستار ارائه‌ی جزئیات بیشتر شده اند و حتی شخص خود آقای دکتر عباسی وزیر محترم ورزش و جوانان از این روشی که ما در پیش گرفته ایم، خرسند بودند و می‌گفتند که با جدیت پیگیری شود.
در ادامه رئیس هیئت مدیره‌ی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی «ابومسلم خراسان» و «مسلم خراسان رضوی» ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع بازیکنان و عوامل فنی تیم طی سخنان کوتاهی اظهار داشت: مشاهده‌ی چهره‌های بشاش و با روحیه‌ی بازیکنان و مربیان همیشه به انسان انرژی مثبت می‌دهد و از این بابت هم خدا را شاکرم و هم نوید آینده‌ای خوب برای تحقق اهداف باشگاه را رقم می‌زند.
دکتر اسماعیل وفایی ضمن اظهار رضایت از ترکیب فعلی مدیران و دست اندرکاران باشگاه تصریح کرد: حضور فعالانه و مجدانه‌ی مربیان و عوامل فنی که قبول زحمت کردند و اکنون بالای سر تیم حضور داشته و هدایت تمرینات را بر عهده دارند، الحمدلله باعث شده تا ابواب فنی را در کنار سرمربی تیم در تراز بالایی به شما ارائه کنند و این روند با اتفاقات خوبی که به زودی در باشگاه خواهد افتاد و من نوید آن را به شما می‌دهم و به وقت خودش توضیح خواهم داد، مسیر رشد و تعالی باشگاه را هموار خواهد کرد.
رئیس هیئت مدیره‌ی باشگاه با توجه به هدف گذاری امسال به عنوان سال صعود قطعی به لیگ برتر افزود: امسال سال آخری است که انشاءالله با تمام ظرفیت و همت باید عمل بکنیم تا از رهگذر صعود به لیگ برتر، قلوب شش میلیون نفر مردم ورزش دوست استان خاصه هواداران تیم را شاد کنیم و رهتوشه‌ای از خود برجا بگذاریم. 
وی در پایان سخنانش ضمن تشکر از مسئولان برگزاری نخستین اردوی تدارکاتی تیم در بیرجند گفت: الحمدلله این اردو نتایج ارزنده‌ای داشت که لازم است من همین جا از تلاش های همه‌ی دست اندرکاران برپایی این اردو بویژه آقای محمدزاده که سمت مدیر پشتیبانی تیم را بر عهده دارند و بناست در این فصل از ظرفیت و توانشان استفاده کنیم، تشکر و قدردانی کنم.

 • چهارشنبه 9 مرداد 1392 09:29 ب.ظ
  سلام با آرزوی ابومسلم لیگ برتری در فصل آینده انشالله حمایتها از بازیکن بیرجندی 21ساله حسام آراسته انجام شود......با تشکر کانون هواداران تیم فوتبال وحدت خاوران بیرجند-9مرداد1392
 • چهارشنبه 9 مرداد 1392 01:44 ق.ظ
  انشالا همه منتظریم ابومسلم تو لیگ برتر ببینیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

اهم اخبار ورزشی از نگاه فارس


در قاب ورزش سه


اخبار ورزشی استان در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

رییس سازمان لیگ فوتبال از شروع مسابقات لیگ برتر نوزدهم در تاریخ 19 مرداد ماه سال 1398 خبر داد. بحث بر سر زمان شروع مسابقات لیگ برتر یکی از دغدغه های اصلی فوتبالی ها در هفته گذشته بوده است. بعد از آنکه سازمان لیگ سوم مرداد را برای شروع لیگ نوزدهم به باشگاه ها ابلاغ کرد، اعتراض های زیادی به این موضوع شد . بسیاری از مربیان و بازیکنان در این خصوص اعلام کردند که با توجه به نبود مسابقات بین المللی در بحث ملی سازمان لیگ نباید برای شروع زودهنگام لیگ برتر پافشاری کند.
در چنین شرایطی ظاهرا تجدید نظرهایی انجام شده و حالا مسئولان سازمان لیگ به دنبال شروع لیگ یک هفته دیرتر از تاریخ قبلی هستند. حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ در این باره گفت:

>>> ادامه ...

وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com