• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

عباس چمنیان سرمربی جدید تیم فوتبال ابومسلم خراسان در مصاحبه با شهرآرا

   |  یکشنبه 9 تیر 1392
بالاخره بعد از مدت‌‌ها وعده و وعید از سوی مسئولان ابومسلم در خصوص انتخاب سرمربی تیم، صبح دیروز عباس چمنیان رسما به عنوان سرمربی جدید مشکی‌پوشان انتخاب شد. این در حالی است که هفته گذشته نیز کارگروه فوتبال استان، چمنیان را به عنوان سرمربی معرفی کرده بود که البته فقط چند‌ساعت بعد از آن، با مخالفت‌های شدید هواداران و حتی خود مدیران ابومسلم روبه‌رو شد تا آنجا که اعضای کارگروه مجبور شدند اعلام کنند انتخاب چمنیان فقط و فقط جنبه مشورتی دارد و نه قطعی! اما حالا با گذشت چند‌روز از آن خبر، گویا تحمیل چمنیان از سوی کارگروه فوتبال به ابومسلمی‌ها جواب داده که البته خود چمنیان آن را به شدت نفی می‌کند و می‌گوید تحمیلی نیستم....

بالاخره تجربه سرمربیگری در ابومسلم در کارنامه شما هم ثبت شد.
بله دوستان لطف داشتند و این مسئولیت را برعهده من گذاشتند.

با حضور شما در نیمکت ابومسلم، تکلیف هیئت فوتبال چه خواهد شد؟
خوشبختانه کارگروه فوتبال به عنوان نقطه اتکای فوتبال استان، افراد مختلفی را برای این سمت در نظر گرفته‌اند و نگرانی زیادی برای این مسئله ندارم.

یعنی الان شما استعفای خود را نوشته‌اید؟
بله این استعفا آماده است؛ اما هنوز به اداره کل و فدراسیون فوتبال داده نشده است، ولی هم جواهری و هم کفاشیان با این مسئله موافق هستند. به هر حال این کار طی چند‌روز آینده اتفاق می‌افتد، چرا که باید برخی از کارهای هیئت مانندامور جاری آن را سروسامان دهم و جمع‌بندی نمایم و بعد از هیئت خداحافظی کنم.

پیش از این، بحث حضور شما در گچساران مطرح بود، چرا به آنجا نرفتید؟ فکر نمی‌کنید برای خودتان بازار گرمی کردید؟
گچساران مربی خودش را همین چند‌روز اخیر انتخاب کرده است؛ من یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های گچساران بودم و وقتی آن‌ها مطمئن شدند که قطعا نمی‌آیم، مربی دیگری را انتخاب کردند. من نیازی نداشتم و ندارم که بخواهم بازار‌گرمی کنم، کارنامه من مشخص است و ابومسلمی‌ها هم با بررسی این شرایط و البته برنامه‌هایم انتخابم کردند، این مسائل بیشتر حاشیه است.

خیلی‌ها می‌گویند اگر چمنیان برای ابومسلم انتخاب نمی‌شد در هیئت باقی می‌ماند.
خیر، به هیچ وجه این‌گونه نیست؛ من کارم معلمی و تدریس است و در یک‌سال گذشته ماموریت خود را انجام دادم و آن تغییر و تحول‌های موردنیاز را در ساختار هیئت ایجاد کردم و دیگر نیازی نمی‌دیدم در هیئت باشم و اگر مربیگری هم نمی‌کردم، شک نکنید در هیئت ماندنی نبودم.

یعنی شما ظرفیت حضور برای 4 سال را نداشتید؟
من نمی‌خواهم جفاها، ناملایمات و نامهربانی‌هایی را که در این یک‌سال به من و هیئت شد ، بازگو کنم؛ اما این را بدانید که این مسائل در رفتن من تاثیرگذار بوده است وگرنه من ظرفیت حضور بیشتری در هیئت داشتم.

به عقیده برخی منتقدان، شما به خاطر پول دوباره وارد عرصه مربیگری شدید.
کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند، چمنیان را نمی‌شناسند و مغرضانه حرف می‌زنند. اگر عشق به فوتبال خراسان نبود، من هم اکنون در گچساران مربیگری می‌کردم چرا که در آنجا پول بیشتری به من می‌دادند.

زمانی که کارگروه نام شما را به عنوان سرمربی انتخاب کرد، هواداران ابومسلم شما را گزینه مناسبی نمی‌دانستند و به این موضوع انتقاد کردند، فکر نمی‌کنید بعد از این با حواشی زیادی روبه‌رو شوید؟
وقتی تیمی هوادار دارد، با این مسائل هم روبه‌رو می‌شود که عده‌ای از یک مربی خوششان نیاید و با او مخالف باشند. من معتقدم اگر کسی خالصانه برای این تیم کار کند، همین هواداران برای او احترام قائل خواهند بود، حتی اگر تیم در شرایط سختی قرار بگیرد و من هم با این نیت آمده‌ام و به دنبال کم‌کاری نیستم.
با‌توجه به جلساتی که بین کارگروه و مدیران ابومسلم برگزار شد، اعتقاد برخی بر این است که چمنیان مربی تحمیلی کارگروه برای ابومسلم است.
مگر سال گذشته که به من از ابومسلم پیشنهاد دادند یا بعد از آن در اواسط فصل که تقریبا حضور من قطعی شده بود کارگروهی وجود داشت؟ قبل از اینکه کارگروه در این فصل به جمع‌بندی برسد، وفایی با من صحبت کرده و از من برنامه خواسته بود و یقین بدانید که من مربی تحمیلی فردی نیستم و کار خود را بعد از 21 سال مربیگری بلد هستم.

در طول مسابقات از نظر کارگروه هم استفاده خواهید کرد؟
قطعا همین‌طور است و از آن‌ها مشورت می‌گیرم؛ اما به کسی اجازه دخالت در حوزه اختیاراتم را نمی‌دهم. 

از وضعیت مالکیتی ابومسلم در طول فصل واهمه ندارید؟
خیر، انشاا.. اگر همین روند ادامه داشته باشد و کسی چوب لای چرخ ما نگذارد، تیم با مشکلی روبه‌رو نخواهد شد.

برنامه شما برای جذب بازیکن چیست؟
اولویت اول ما بازیکنان موثر و کارآمد فصل قبل هستند، بعد از آن اولویت ما بازیکنان بومی حاضر در تیم‌های مختلف خارج از استان و اولویت بعدی ما نیز با بازیکنان غیربومی است. البته من هنوز با کسی مذاکره‌ای نکرده‌ام، ولی در روزهای آینده شروع خواهیم کرد. در کنار آن، کادر فنی جدید را هم مشخص خواهیم کرد.
تمرینات تیم را از کی آغاز خواهید کرد؟
ما باید چند‌جلسه را با بخش‌های مختلف باشگاه برگزار نماییم و بعد از آن تمرینات را احتمالا از دوشنبه یا سه‌شنبه آغاز خواهیم کرد.
ابومسلم با چمنیان به لیگ برتر صعود می‌کند؟
بالاخره 70 تا 80 درصد تیم‌های لیگ یک تلاششان برای صعود به لیگ برتر است و ما نیز از این مسئله جدا نیستیم؛ اما هیچ کس نمی‌تواند قول صعود بدهد، ولی اگر حمایت همه‌جانبه از این تیم، هم از سوی هواداران و هم از سوی رسانه‌ها صورت بگیرد، می‌توان به روزهای پرفروغی برای ابومسلم امیدوار بود و اگر این شرایط درست باشد، شک نکنید یکی از گزینه‌های صعود به لیگ برتر خواهیم بود.
جواد طاری بخش 
 • چهارشنبه 12 تیر 1392 08:22 ق.ظ
  با سلام .دیگه بسه میخوایم سال بعدرو تو لیگ باشیم این کارو بکنید تا بریم لیگ فقط وعده ندهید یا نگذارید به روزهای اخر لیگ و بایدها ونبایدها و اگه این کار بشه یا نشه ما لیگ برتر رو میخواهیم
 • سه شنبه 11 تیر 1392 09:45 ب.ظ
  سال پیش پیروانی اومد گفتن قول صعود میدی گفت : نه ! برگی زر اومد گفتن قول صعود میدی گفت : نه ! بعدم که آقای چمنیان !!! تکلیف هم که مشخصه از اواسط نیم فصل حیا کن و رهات کن بعدم ادامه داستان همیشگش !!! اما اکبر آقا تنها مربی ای هست که از همون اول قول صعود میده تو تیمهاش و صعودم میکنه از ابومسلم گرفته تا شهرداری تبریز و آلومینیوم هرمزگان ! آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic