شرح بازی ابومسلم در مقابل صبا در قم

صباى قم ۲- ابومسلم خراسان یك
گل ها: داود حقى (دقیقه ۳۸ از روى نقطه پنالتى)، فریدون فضلى (دقیقه ۵۲) صباى قم، مصطفى شهركى( دقیقه ۲۱) ابومسلم
داور: قاسم واحدى
كمك ها: رسول فروغى، سجاد طورى
اخطار:  مرتضى اسدى(صبا)، ابراهیم لوینیان و رضا ناصحى(ابومسلم)
ورزشگاه: یادگار امام قم
تماشاگر: ۲۵۰ نفر
ابومسلم
مجید غلامى (۱۴)، فرشاد بهادرانى (۱۶)، عبدالجبار مومونى (۱۴)،  میثم حاجیان (۱۳)، داود دانش دوست (۱۵)، ابراهیم لوینیان (۱۶) از دقیقه ۵۸ معین عباسیان (۱۴)، سعید خانى (۱۵)، على حقدوست (۱۴)، میلاد نورى (۱۲) از دقیقه ۷۴ محمدحسین رجب زاده، رضا ناصحى (۱۶)،  مصطفى شهركى (۱۶) از دقیقه ۲۷ یونس شاكرى (۱۱)
سرمربى: ناصر پور مهدى (۱۵)
صباى قم
ارشاد یوسفى (۱۶)، مرتضى اسدى (۱۷)، ابوالفضل حاجى زاده (۱۷)، امیرحسین فشنگچى (۱۷) از دقیقه ۷۹ عباس محمدرضایى، محسن بیات (۱۶)،   علیرضا لطیفى (۱۸)، داود حقى (۱۶)، محمد نورى (۱۷) از دقیقه ۸۵ جابر انصارى، محمد همرنگ (۱۷)، از دقیقه ۷۰ مرتضى كاشى، احمد تقوى (۱۵)، فریدون فضلى (۱۶)
سرمربى: محمدحسین ضیایى (۱۷)
شرح گلها
گل اول ابومسلم : ركت پا به توپ میلاد نورى از راست و پاس عمقى او به مصطفى شهركى رسید كه او از داخل محوطه جریمه با شوت سنگین دروازه میزبان را باز كرد.
گل اول صبا : حركت زیباى فشنگچى از چپ و ارسال او در ۶ قدم باعث شد كه فضلى توسط لوینیان شارژ شود و داور پنالتى اعلام كرد. این پنالتى را داود حقى تبدیل به گل كرد.
گل دوم صبا : سانتر محسن بیات از راست درون محوطه جریمه باعث شد كه محمد نورى با ضربه سر توپ را براى فریدون فضلى بفرستد كه فضلى هم با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
لحظات حساس
دقیقه :۲۴ شوت محسن بیات از فاصله ۲۰ مترى به زحمت توسط غلامى دفع شد.
دقیقه :۴۲ شوت سنگین فشنگچى از داخل محوطه جریمه به شكل خطرناك از كنار دروازه به اوت رفت.
دقیقه :۵۵ سانتر فشنگچى با دفع غلامى همراه شد اما توپ به محمد نورى رسید كه ضربه سر او را مدافعان ابومسلم دفع كردند.
دقیقه :۸۴ عباس محمد رضایى درون محوطه جریمه در حالى كه مزاحمى هم نداشت، توپ را با بى دقتى به بیرون زد.
شرح بازى
در نیمه اول صباى قم تا دقیقه ۱۵ صاحب توپ و میدان بود اما بعد از آن ابومسلم خوب كار كرد و به گل اول بازى هم رسید. بعد از این گل صبا به بازى برگشت و حملات خوبى انجام داد تا اینكه از روى نقطه پنالتى به گل تساوى رسید. در نیمه دوم صبا دقایق اولیه را خوب كار كرد و حملات زیادى روى دروازه میهمان انجام داد تا اینكه در دقیقه ۵۲ به گل برترى رسید. ضیایى بعد از این گل با تعویض هایى كه انجام داد سعى در حفظ نتیجه داشت و در نهایت هم ۳ امتیاز این بازى را در خانه نگه داشت.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.