• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مالك باشگاه ابومسلم: در استان وفاق و همدلی برای ورزش وجود ندارد، زمانی كه تیم را گرفتم از بدهی‌هایش خبر نداشتم، یكی از ارگان‌ها می‌خواهد كمك سال قبلش را پس بگیرد!

   |  یکشنبه 10 مهر 1390

مالك باشگاه ابومسلم گفت: حواشی مربوط به مالكیت تیم انرژی زیادی از ما در فصل آماده‌سازی گرفت و باعث شد بخشی از برنامه‌هایمان اجرا نشود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اسماعیل وفایی شب گذشته در برنامه تلویزیونی ورزش خراسان رضوی که از شبكه استانی سیمای خراسان رضوی پخش شد افزود: امسال با توجه به اینكه وقت بیشتری برای اجرای برنامه‌هایمان داشتیم سعی كردیم تیم را به دور از حواشی آماده كنیم تا به جایگاه اصلی‌اش برگردد و با اینكه در فصل قبل دیر به ابومسلم آمدیم و حواشی زیادی گریبانگیر تیم بود اما باز هم همواره در میان پنج تیم اول قرار داشتیم و اگر در نیم فصل اول لیگ سال قبل بهتر عمل می‌كردیم امسال در لیگ برتر بودیم. وی ادامه داد: امسال با توجه به اینكه زمان بیشتری داشتیم، با توان بیشتری كار را شروع كردیم و تلاش كردیم تا تیمی قدرتمند را روانه مسابقات كنیم اما با این وجود در فصل آماده‌سازی با حواشی و ناملایماتی روبرو بودیم كه تا حدودی در برنامه‌هایمان خلل ایجاد كرد و امیدوارم مشكل مالكیت برای همیشه حل شود....
مالك باشگاه ابومسلم تاكید كرد: بر خلاف سایر استان‌ها كه برای ورزش‌شان همدلی و وفاق در میان مسوولان وجود دارد، اما در استان ما این وفاق وجود ندارد و این مشكل باعث می‌شود كه تیم‌های ما نتوانند ارتقا پیدا كنند. در استان ما ورزش و به خصوص فوتبال هنوز باور نشده است و تا وفاق نباشد به تنهایی نمی‌توان كار كرد.

وی در پاسخ به سوال مجری این برنامه، در خصوص اسپانسر فصل قبل ابومسلم، ‌تصریح كرد: مشكلی كه با این اسپانسر به وجود آمد نمونه‌ای از عدم وجود وفاق و همدلی میان مسوولان استان است، ما در سال گذشته با مشكلات مالی بسیار زیادی روبرو بودیم و زمانی كه به تیم آمدیم بحث تعلیق آن به دلیل بدهی‌های سال‌های گذشته مطرح بود كه اكنون این بدهی‌ها پرداخت و مشكل تعلیق حل شده است.

وفایی افزود: زمانی كه تیم را تحویل گرفتم هیچ چیز در مورد بدهی‌ها و تعلیق آن به من گفته نشده بود اما بر اساس حسابرسی كه از باشگاه شد، ابومسلم 7 میلیارد تومان بدهی داشت و حتی كمیته انضباطی مبلغ بدهی‌های باشگاه را 14 میلیارد تومان اعلام می‌كرد. زمانی كه تیم را تحویل گرفتم هیچ چیزی وجود نداشت و تنها با یك اسم كار را شروع كردم با این وجود تیم در سال گذشته امید به صعود نیز داشت.

وی ادامه داد: امسال نیز دقیقا در فصل آماده‌سازی تیم بحث تعلیق مجددا گریبانگیر تیم شد و فدراسیون یك میلیارد و دویست میلیون تومان برای رفع تعلیق تیم اعلام كرد كه این كار آنها جفا در حق ما بود زیرا كه باید بدهی گذشتگان را پرداخت می‌كردیم.

وفایی در خصوص ورودش به تیم ابومسلم گفت: در واقع تیم را به من دادند و در این مسیر هول داده شدم، در یكی از سفرهای استانی، مدیر كل ورزش و جوانان استان، مشكلات ابومسلم را برایم بازگو كرد و گفت كه دیگر هیچ امیدی برای نجات ابومسلم وجود ندارد و تیم در آستانه سقوط به لیگ دسته دوم است و اگر كمك نكنید ابومسلمی وجود نخواهد داشت و از من خواسته شد كه به تیم كمك كنم.

مالك باشگاه ابومسلم با انتقاد از فدراسیون فوتبال، گفت: این ضعف قوانین فوتبال ماست كه من باید تاوان عملكرد قدیمی‌ها را بدهم، امسال نیز فدراسیون چهار روز مانده به شروع فصل به ما اعلام كرد كه بدهی دارید و تعلیق خواهید شد.

وی افزود: در سال گذشته 840 میلیون تومان و امسال نیز یك میلیارد و دویست میلیون تومان برای رفع تعلیق ابومسلم هزینه كرده‌ام، ضمن اینكه تا پایان فصل در حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان حداقل هزینه‌های تیم خواهد شد.

مالك باشگاه ابومسلم در ادامه در خصوص مطالبات بازیكنان تیم والیبال استان از باشگاه ابومسلم گفت: برای كمك به تیم والیبال در فصل قبل توافقاتی داشتیم كه انجام نشد، ما هم در باشگاه اقتضاعاتی داریم و برنامه‌های خود را دنبال می‌كنیم ضمن اینكه بر اساس اولویت‌بندی كه انجام دادیم تیم فوتبال در اولویت اول قرار گرفت با این حال هشتاد درصد از مطالبات تیم والیبال پرداخت شده است و مابقی آن نیز پرداخت خواهد شد.

وی در خصوص برنامه‌هایش برای ابومسلم گفت: از زمان باشگاه پرسپولیس در حدود 20 سال اراده‌ام این است كه هواداران را سهام‌دار باشگاه كنم اما آقایان هیچ كمكی در این راه به من نكردند ضمن اینكه حتی ارگانی كه در فصل قبل به ما كمك كوچكی كرده بود اكنون می‌خواهد كمكش را پس بگیرد! با این حال توقع هم دارند كه چرا صعود نكردید.

مالك باشگاه ابومسلم در خصوص مشكل مالكیت باشگاه ابومسلم نیز گفت: بحث مالكیت در قوه قضاییه در حال رسیدگی است و منتظر نظر مراجع قضایی هستیم كه به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: زمان طلایی ما برای آماده‌سازی تیم به دلیل ابهام در مالكیت از دست رفت و خیلی از مربیان و بازیكنانی كه برای تیم مد نظر داشتیم نیامده و حتی در فرودگاه با شنیدن مشكلات مالكیت باشگاه به شهر خود برگشتند.

وی تاكید كرد: باید در استان برای كمك به ورزش همیت و وفاق به وجود بیاید، من با اینكه هنوز مالكیتم مشخص نیست برای تیم هزینه كرده‌ام، بقیه هم بیایند و به آن كمك كنند. من تاكنون بوده‌ام و تا آخر می‌ایستم.

وفایی همچنین در خصوص تغییر در كادر فنی تیم در هفته دوم مسابقات، گفت: برای كمیته فنی از حشمت مهاجرانی كه نشان و پدر فوتبال استان و كشور است استفاده می‌كنیم و او را متقاعد كردیم كه به شهرش برگردد و با كادر فنی خودش كمیته فنی و آكادمی فوتبال باشگاه را هدایت می‌كند.

وی افزود: استراتژی ما در باشگاه ایجاد وحدت است و به دنبال حاشیه نیستیم و اگر در رسانه‌ها كم صحبت می‌كنم سعی‌ام بر این بوده است كه بیشتر كار كنم تا اینكه حرف بزنم؛ در خصوص علی حنطه نیز از زمانی كه شروع به بستن تیم برای مسابقات این فصل كرد هیچ چیز مشخص نبود و فدراسیون تكلیف او را مشخص نكرده بود و تنها می‌گفت 8 مربی لیگ دسته اول منشوری هستند و برای ادامه كار باید تعهد بدهند.

وی ادامه داد: اینكه ما به فدراسیون برای مربیگری علی حنطه تعهد بدهیم به این معنی است كه مشكلات حنطه را قبول داریم اما ما صحبت‌هایی كه در مورد او از طرف فدراسیون اعلام و اتهاماتی كه به او زده می‌شود را قبول نداریم و در این چند ماه نیز تلاش كرده‌ایم تا مشكل حل شود و از فدراسیون خواستیم اگر مدركی در خصوص او دارد نشان دهد، در غیر این صورت مشكلش را حل كند كه فدراسیون این كار را نكرد و مجبور به تغییر در كادر فنی شدیم. اكنون نیز پشت علی حنطه هستیم و از او حمایت می‌كنیم همانطور كه در بازی روز پنجشنبه تیم نیز وی در كنار من حضور داشت و اكنون به عنوان مشاور مالك باشگاه به ابومسلم كمك می‌كند.

مالك باشگاه ابومسلم در خصوص استعفای كاظم غیاثیان از سرمربیگری تیم ابومسلم در فصل قبل مسابقات لیگ دسته اول نیز گفت: استعفای او اجباری نبود بلكه خودش تصمیم گرفت از ابومسلم برود زیرا كه به این نتیجه رسیده بود كه بودنش در تیم دیگر به نفع آن نیست.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات