• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

دومین گزارش ایسنا از نشست خبری: مالک باشگاه ابومسلم خراسان: سرمربی تیم فوتبال به زودی مشخص می‌شود. چون خبرنگار هستید نمی‌توانید راحت قضاوت كنید

   |  جمعه 30 اردیبهشت 1390

تیم‌های والیبال و هندبال را از ابتدا نمی‌خواستم. مالك باشگاه ابومسلم در ادامه در مورد مشكلات تیم والیبال ابومسلم نیز گفت: از ابتدا تنها می‌خواستم در فوتبال حضور داشته باشم و والیبال و هندبال را نمی‌خواستم اما زمانی كه بحث این دو تیم شد، قول‌هایی به ما دادند اما اتفاق دیگری افتاد؛ از ابتدا بنا بود همه برای این تیم‌ها به ما كمك كنند نه اینكه تمام هزینه آن بر عهده ما باشد، اما با این حال با والیبالی‌ها حتما تسویه حساب خواهد شد، ضمن اینكه گلایه‌هایی در مورد این تیم دارم از جمله اینكه اصلا خوب نبود كه تیم از ادامه مسابقات لیگ برتر انصراف داد. وی افزود: عملكرد خوب تیم والیبال و به خصوص سرمربی آن جای تقدیر دارد و امسال اگر استان به این تیم كمك كند، پتانسیل حضور در جمع 4 تیم را دارد اما از مسوولان استان بپرسید كه آیا كسی به این تیم كمك كر؟، تنها سرمربی تیم والیبال ما بود كه از جیب خودش هزینه كرد كه البته این كار با هماهنگی ما نبود....
به زودی سرمربی تیم فوتبال را مشخص خواهیم كرد
 
وفایی در خصوص سرمربی فصل آینده تیمش تصریح كرد: در این مورد تصمیمی نگرفته‌ایم، اما بر روی چند گزینه و همچنین سرمربی فعلی تیم در حال بررسی هستیم و به زودی سرمربی را مشخص خواهیم كرد.
 
مالك باشگاه ابومسلم در ادامه با انتقاد از عدم كمك مسوولان شهر مشهد و استان خراسان رضوی، تصریح كرد: در شهری مانند اصفهان كه تیم‌های آن بی نیاز از كمك هستند، شهرداری این شهر برای كمك به تیمش ده‌ها دستگاه‌ اتوبوس و چندین بیلبورد تبلیغاتی در اختیار این تیم‌ها قرار می‌دهد و همه به آنها كمك می‌كنند اما در شهر ما این اتفاق نمی‌افتد.
 
وی افزود: در استان ما هیچ همدلی برای كمك به فوتبال نیست، امروز شما مالك تیم شوید، چه طور می‌توانید باشگاه را بگردانید، از كجا پول می‌آورید، هر كس ادعا دارد بهتر باشگاه را اداره كند جلو بیاد، اگر توانست ادعایش را ثابت كند مالكیت تیم را به او می‌دهیم.
 
چون خبرنگار هستید نمی‌توانید راحت قضاوت كنید
بروید از استاندار بپرسید چرا به تیم‌ها كمك نشده است
 
وفایی در ادامه در پاسخ به انتقاد یكی از خبرنگاران در خصوص تعویق پرداخت حقوق بازیكنان تیم والیبال ابومسلم گفت: چرا فقط والیبال را مثال می‌زنید، قضاوت كردن كار سختی است و چون خبرنگار هستید نمی‌توانید راحت قضاوت كنید، خبرنگاری مسوولیت و رسالت است و تنها موظف به انتقال درست وقایع هستید.
 
مالك باشگاه پرسپولیس ایران همچنین در خصوص عدم كمك به تیم‌های ابومسلم و پیام از محل یك درصد حق ورزش در قانون بودجه سال گذشته نیز گفت: من استاندار نیستم، بروید از استاندار بپرسید چرا از این محل و همچنین بودجه فرهنگی استان به تیم‌ها كمك نشده است.
 
وی افزود: امروز به جای تشویق باید مواخذه‌ هم بشوم، تیمی را كه من گرفتم هیچ چیز نداشت جز بدهی،‌ من از مسوولان قضایی خواسته‌ام كه از سال 80 به بعد اسناد باشگاه حسابرسی شود تا مشخص شود كه اموال و دارایی‌های باشگاه چه شده است و این وام‌هایی كه گرفته‌‌اند چه شده است.
 
وی خطاب به خبرنگاران گفت: اگر شما جای من بودید، در یك سال در حالی كه مالك نبودید حاضر بودید از جیب خودتان برای تیم هزینه كنید، امیدوارم تا پایان ماه آینده قضیه مالكیت تمام شود، ضمن اینكه استاندار خراسان رضوی طی نامه‌ای مالكیت قطعی من در باشگاه را تایید و به اداره تربیت بدنی جهت اعلام به فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی اعلام كرده است.
 
مشاور استاندار خراسان رضوی در پاسخ به سوالی در خصوص عدم تشكیل كمیته 5 نفره ورزش استان نیز گفت: در زمان همه تصمیم‌گیری‌ها مدیركل تربیت بدنی و آرین منش، نماینده مشهد در مجلس حضور داشتند و به جز شهردار مشهد كه در جلسه آخر كه مالكیت به من داده شد حضور نداشت، همه اعضای كمیته 5 نفره در جلسه بودند و هیچ كس نسبت به این واگذاری اعتراض نكرد اما در خصوص عدم تشكیل جلسات این كمیته اطلاعی ندارم.
 
وی همچنین در خصوص ادعای یكی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینكه ابومسلم در ابتدای فصل گذشته و در زمان حضور ناصر شهسواری به عنوان مدیرعامل و نادر دست نشان به عنوان سرمربی، دلالی بسته شده بود، گفت: باید برای این ادعا سند بیاورید، زمانی كه دست نشان به ابومسلم آمد در فدراسیون فوتبال هیچ كس منشوری بودن او را رد و یا تایید نمی‌كرد، عزیز محمدی، رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال هم در خصوص دست نشان به ما گفت اكنون مشكلی نیست ولی از او استفاده نكنید.
 
دلالی بسته شدن تیم یك تهمت بزرگ است و باید اثبات شود
 
وی افزود: اینكه تیم دلالی بسته شده یك تهمت بزرگ است و باید اثبات شود، شهسواری در زمان حضورش در ابومسلم یك ریال زیر میزی و پول از راه دلالی دریافت نكرده است و این موارد در شان او نیست، با اینكه او تاكنون مصاحبه‌های زیادی علیه من كرده است، اما من حق ندارم علیه او چیزی بگویم.
 
وی همچنین در خصوص كمك‌های تربیت بدنی به باشگاه ابومسلم گفت: استاندار خراسان رضوی تنها 20 میلیون تومان به ما كمك كرده است اما از مدیركل تربیت بدنی كه وظیفه‌اش حمایت از ورزش است بپرسید چقدر به ما كمك كرده، هیچ كمكی به ما نشده است به جز  مبالغی كه بابت رفع تعلیق تیم از طرف مدیركل تربیت بدنی پرداخته شده است، رفع تعلیق وظیفه‌ام نبوده و به من ربطی نداشته است.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic