• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

نشست مالک، رییس و اعضای هیات عامل باشگاه ابومسلم از نگاه ایسنا: مجید نامجو مطلق مجبور به فرار شد وضعیت مالكیت مشخص است و احتیاج به جنجال ندارد!

   |  جمعه 30 اردیبهشت 1390

رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم گفت: وضعیت مالكیت ابومسلم در حال حاضر مشخص است و احتیاج به جنجال ندارد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور روز گذشته در كنفرانس خبری باشگاه ابومسلم با اشاره به جریان مالكیت باشگاه ابومسلم، اظهار كرد: وضعیت ابومسلم در حال حاضر مشخص است و احتیاج به جنجال ندارد؛ مصطفی بنی اسد سندی را به استانداری هبه كرد، اما اصل ماجرا این بود كه وی اصلا مالك باشگاه نبوده و چیزی را از ناصر شفق خریده و باید مبلغ آن را پرداخت می‌كرده اما چنین اتفاقی صورت نگرفته است. وی افزود: روز گذشته استاندار خراسان رضوی طی نامه‌ای به افشین داوری، مدیركل تربیت بدنی استان اعلام كرد كه وفایی كما فی السابق مالك ابومسلم است....
وی با گلایه از خبرنگاران در خصوص نحوه انتقال اخبار باشگاه ابومسلم گفت: به دلیل جایگاهی كه در فدراسیون فوتبال دارم، از ریز اتفاقات فوتبال خراسان مطلع هستم، در واكنش به برخی از نوشته‌هایی كه در فضای فوتبال امروز می‌بینم فقط باید لبخند بزنیم در حالی كه حرف‌هایی در پشت صحنه وجود دارد و همه از آن مطلعند اما به خاطر اینكه شاید منافع شخصی و یا منافع گروهی‌شان در خطر باشد آن‌ها را نگفته و یا نمی‌نویسند.
 
با مهر و سربرگ جعلی باشگاه، به بازیكن خارجی تیم رضایتنامه داده بودند
 
قائم مقام مالک باشگاه ابومسلم خراسان با اشاره به یكی دیگر از اتفاقات ابومسلم در فصل گذشته، بیان كرد: با مهر و امضای جعلی و با سربرگ باشگاه ابومسلم به بازیكن خارجی تیم رضایتنامه داده بودند در حالی كه به نظر مربیان و بازیكنان، وی می‌توانست تاثیر بسزایی در خط حمله‌ تیم داشته باشد.
 
وی ادامه داد: باقر احمدی بازیكنی كه تنها 3 دقیقه برای ابومسلم به میدان رفته،250 میلیون تومان از این تیم طلب دارد و ریالی از طلبش كم نمی‌كند در حالی كه فصل بعد با مبلغ 30 میلیون تومان با یك تیم لیگ پایین‌تر قرارداد بسته بود.
 
رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم با بیان اینكه ناجوانمردی‌های زیادی در حق ابومسلم صورت گرفته است، تصریح كرد: در بازی با نساجی مازندران تا ساعت 1.5 بامداد شب قبل از بازی بازیكنان و مربیان ابومسلم نمی‌دانستند آیا می‌توانند به میدان بروند یا خیر، كه همان شب سعیدلو دستور تعویق 2 ماهه‌ حكم تعلیق باشگاه را صادر كرد.
 
وی خطاب به خبرنگاران جمع اظهار كرد: مدافع اصلی ابومسلم شما هستید و باید به بسیاری از موارد اشاره كنید در حالی كه ما هر چه از برخی روزنامه‌ها دیدیم فقط حاشیه برای تیم بود.
 
شهرداری مشهد برای ارائه اتوبوس، تقاضای 400 هزار تومان كرد
 
وی با گلایه از شهرداری مشهد به جهت قرار ندادن امكانات در اختیار ابومسلم گفت: چرا وقتی ابومسلم قصد بازی در استادیوم ثامن را دارد، شهرداری كه متعلق به مشهدی‌هاست برای ارائه اتوبوس جهت سرویس دهی به تماشاچیان تقاضای واریز 400 هزار تومان به حساب خود را كرده است.
 
ناصری‌پور تاكید كرد: مگر سپاهان و ذوب‌آهن چه تعداد تماشاگری كه اولویتش تیم شهر خودش باشد دارند؟ مگر این دو تیم به اندازه كافی پول ندارند؟ اما می‌بینیم كه باز هم شهرداری اصفهان با اقداماتی مثل تبلیغات و در اختیار گذاردن تابلو تبلیغاتی و قراردادن اتوبوس از تیم‌های خود حمایت می‌كند و آیا صنعت اصفهان برتر از صنعت خراسان است؟ بر خلاف صنایع ما، آن‌ها پشت تیمشان ایستاده‌اند.
 
وی خاطرنشان كرد: البته در مورد شهرداری، شهردار مشهد در سال 90 شخصا در دو سه مورد دست تیم‌های مشهدی را گرفت.
 
ناصری‌پور با اشاره به اقدام محمدرضا عباسی مبنی بر ارائه مداركی در خصوص مالكیت باشگاه ابومسلم، عنوان كرد: در زمانی كه وی اعلام كرد حكم مالكیت ابومسلم دست من است، تیم ما در رده 2 و 3 جدول رده‌بندی قرار داشت اما تا زمانی كه حواشی تیم را جمع كردیم 2 ماه طول كشید و البته هر كسی كه قوه خواندن داشت می‌فهمید كه این حكم درست نیست،
 
وی گفت: در اینكه ما در تصمیمات و مواردی اشتباهاتی داشته‌ایم بحثی نیست اما اسناد و مدارك زیادی از حواشی و اتفاقات پیرامون تیم در اختیار داریم.
 
مجید نامجو مطلق مجبور به فرار از ابومسلم شد
 
رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم با بیان اینكه در ابتدای فصل روی مجید نامجو مطلق فشار زیادی بود به طوری كه وی مجبور به فرار از ابومسلم شد، تصریح كرد: اگر ابومسلم مثل مقاومت سپاسی كه همزمان با یكدیگر به لیگ دسته اول سقوط كردند، چارچوب تیم خود را نگه می‌داشت، در شرایط بهتری بود اما پس از سقوط به همه‌ بازیكنان رضایتنامه‌ سفید داده بودند و 19 روز مانده به شروع  لیگ در فرصتی كم تیم باید بسته می‌شد.
 
تا پس از بازی با پیام شیراز هیچ تصمیمی برای كنار گذاشتن غیاثیان وجود نداشت
 
وی یادآور شد: غیاثیان به خاطر رودربایستی با تماشاچیان و به خاطر وضعیت بغرنج ابومسلم هدایت این تیم را بر عهده گرفت و همین تیم با تمام شرایطی كه داشت تا دقایق آخر لیگ دسته اول امید صعود به لیگ برتر داشت و قسم می‌خوریم كه تا پس از بازی با پیام مخابرات شیراز هیچ تصمیمی مبنی بر كنار گذاشتن غیاثیان وجود نداشت.
 
ناصری پور ادامه داد: غیاثیان مربی اخلاق گرایی است و او را هم عرض مرحوم دهداری می‌دانم، وقتی تیم از نظر من به بن بست خورد، غیاثیان گفت هر تصمیمی بگیرید قبول می‌كنم، اولویت ما گذاشتن یك مربی مشهدی بر سر كار بود كه حنطه را انتخاب كردیم.
 
ادعای ارائه اطلاعات تیم به مربی حریف توسط حنطه دروغ محض است
 
وی در واكنش به ادعای یكی از خبرنگاران حاضر مبنی بر وجود رابطه بین حنطه و مربیان و بازیكنان برخی از تیم‌ها و ارائه‌ اطلاعات تیم به مربی تیم حریف، گفت: این موضوع دروغ محض است و باید مدارك آن را ارائه دهید، اینكه حرفی از كسی شنیده باشید و آن را عنوان كنید كار درستی نیست؛ حنطه با همین قواره‌ فنی، ماحصل فوتبال مشهد است، ضمن اینكه وی هیچ طلبی از باشگاه نداشته و 4 ماه پیش از حضورش در تیم طلب خود را دریافت كرده بود و ما پیش از آوردن وی استعلام‌هایی در خصوص او گرفتیم.
 
رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم در مورد وضعیت بدهی‌های باشگاه ابومسلم نیز عنوان كرد: حسابرسان مهدی زمان، مدیرعامل سابق باشگاه میزان بدهی‌ها را 6 میلیارد و 160 میلیون تومان اعلام كرده بودند كه این بدهی‌ها از زمان گذشته بلكه حتی از زمان فینال جام حذفی است، ما در سال جاری با آندرانیك تیموریان تسویه حساب كردیم و خیلی راحت است كه قرارداد امضا شود و تیم را نایب قهرمان جام حذفی كنید اما بدهی‌ها را بگذارید برای آینده.
 
ناصری پور افزود: از صندوق میزان 6 میلیارد وام گرفته شده كه اصغر رحیمی، سرپرست سابق تیم و حسین نخودیان، مربی دروازه‌بان‌های تیم هر كدام 860 میلیون تومان بابت آن ضمانت كرده‌اند و دادگاه این ماجرا 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد.
 
وی تاكید كرد: وضعیت بدهی‌های ابومسلم آنقدر بغرنج است كه اگر استاندار و مسوولان قصد كمك به این تیم را، برای رقم زدن آینده بهتر دارند، باید در هیات دولت این قضیه را مطرح كنند تا با جذب 10الی 15 میلیارد تومان بدهی‌های باشگاه رفع شود.
 
رییس هیات عامل باشگاه ابومسلم، با اعتقاد بر اینكه ابومسلم مثل فرد تصادفی دچار ضربه مغزی است كه از آن انتظار حضور و كسب مقام در مسابقات دو و میدانی آسیایی را دارند، اذعان كرد: با این تفاسیر باز هم هواداران می‌توانند و حق دارند كه توقع صعود تیم خود را به لیگ برتر داشته باشند، این حق مطالبه خوب است اما به شرط اینكه شفاف سازی به خوبی صورت بگیرد.
 
وی خاطرنشان كرد: بحث مهم ما در حال حاضر بدهی‌هاست و اعلام می‌كنیم كه مسوولان استان باید در مصوبه‌ شورای اداری در مباحث خود سهم یك درصد ورزش را برای دو باشگاه ابومسلم و پیام بگذارند.
 
ناصری‌پور ادامه داد: دولت اعتباری برای باشگاه‌های قهرمانی اختصاص داده و ما از مدیركل تربیت بدنی درخواست كردیم اعتباری را كه متعلق به ابومسلم است، به تیم والیبال ابومسلم اختصاص دهد.
 
وی معتقد است كارنامه تربیت بدنی استان با نتایج و شرایط ابومسلم و پیام مشخص می‌شود و حتی اگر شمشیربازی مشهدی قهرمان جهان شود باز هم در صورت سقوط ابومسلم و پیام نگاه مردم به فوتبال است.
 
قائم مقام مالک باشگاه ابومسلم خراسان یك راه برای رسیدن ابومسلم به شرایط بهتر و جایگاه واقعی خود ارائه داد: ما باید از دیگران الگوبرداری كنیم و مثل اصفهان رفتار كنیم، رسانه‌ها، مسوولان و صنعت باید از تیم‌های مشهدی حمایت همه جانبه داشته باشند، هزینه‌ای كه شهرداری و صنایع بابت تبلیغات خرج می‌كنند اگر از طریق تبلیغات ورزشی به دو تیم پیام و ابومسلم اختصاص داده شود، نتایج بهتری خواهیم گرفت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic