• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مالك باشگاه ابومسلم خراسان: همدلی و همراهی بخشهای مختلف لازمه موفقیت تیم ابومسلم است

   |  پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390
مالك باشگاه ورزشی ابومسلم خراسان گفت : همدلی و همراهی بخشهای مختلف لازمه موفقیت تیم ابومسلم است. 'اسماعیل وفایی' روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود : اگر بخواهیم تیم ابومسلم به جایگاه واقعی خود در لیگ برتر فوتبال دست یابد و جزو چهار تیم برتر قرار گیرد، همه مسوولان استان باید دست به دست هم داده و همه تلاش خود را برای رفع مشكلات و كسب موفقیت این تیم بكارگیرند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، وی ادامه داد: تیم ابومسلم كه در مدیریت قلبی خود هر ساله بدهی بسیار بر مبلغ بدهی های آن افزوده می شد اما ما در مجموعه مدیریت تیم ابومسلم همه تلاش خود را برای كاهش این معضل بكار بستیم.  وی گفت: امسال نخستین سالی است كه هیچ بدهی از باشگاه ابومسلم به سال بعد موكول نمی شود. ...
وی با اشاره به اینكه مدیریت قبلی باشگاه ابومسلم 60میلیارد ریال وام گرفته و بطور روشن و شفاف مشخص نیست كه این وام در كدام محل هزینه شده است، گفت: باید مسوولان و دست اندركاران ذیربط حسابرسی كنند كه این مبالغ در كجا صرف شده است. 
وی در خصوص ادعاهای مطرح شده توسط برخی اشخاص مبنی بر در دست داشتن اسنادی برای مالكیت این تیم گفت: این مدارك بی پایه و اساس است. 
وفایی گفت: بعد از آنكه قرار شد تیم ابومسلم تحت نظارت استانداری خراسان رضوی به فعالیت خود ادامه دهد و من از طرف استانداری به عنوان مالك تیم معرفی شدم، بنی اسد مالك قبلی تیم ابومسلم همه سهام و مدارك لازم را به من انتقال داد. 
وی افزود : اما بنی اسد به تازگی دوباره همه سهام ها را به طور غیر قانونی به فردی به نام 'عباسی' انتقال داده و این فرد هم بر این اساس ادعای مالكیت تیم ابومسلم را دارد. 
وفایی گفت: بر این اساس من شكایتی از بنی اسد به مراجع قضایی ارائه كرده ام. 
او ادامه داد : بر اساس نامه ای كه استاندار خراسان رضوی به تازگی به مدیر كل تربیت بدنی این استان نوشته، من به عنوان مالك باشگاه ابومسلم خراسان معرفی شدم. 
او اظهار داشت : در ابتدای تصدی مالكیت باشگاه ابومسلم كه آن را از مجموعه قبلی مدیریت تیم تحویل گرفتم، این تیم از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط كرده بود و حتی از داشتن كمترین امكانات و یك مهر برای تایید نامه ها هم بی بهره بود. 
وفایی افزود: در این شرایط قبول تصدی تیم ابومسلم ریسك بالغ بر 70 درصد بود و آینده تیم به هیچ عنوان مشخص نبود. 
وی ادامه داد : هم اكنون بیش از 150 نفر از یك میلیون ریال تا 70 میلیارد ریال از این تیم طلب دارند و همه این بدهی های ابومسلم مربوط به قبل از تصدی مدیریت فعلی و مالكیت من بر این باشگاه است. 
او تصریح كرد: در شرایطی كه برآورد ما از بدهی های سنوات گذشته باشگاه ابومسلم 70 میلیارد ریال بود ، كمیته انضباطی عنوان كرده بدهی های واقعی این تیم 140 میلیاد ریال است. 
مالك باشگاه ابومسلم خراسان گفت: هم اكنون بازیكنان این تیم 60 تا 70 درصد بدهی هایشان را دریافت كردند. 
او اضافه كرد: از همان ابتدا همه تلاش ما را معطوف به جلوگیری از سقوط به لیگ دسته دوم، ماندگاری در لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر قرار دادیم. 
وی در عین حال گفت: در شرایط نامطلوبی كه تیم ابومسلم طی بیش از یك سال گذشته داشت، ماندگاری آن در لیگ دسته اول فوتبال و در رده پنج تیم برتر بزرگترین موفقیت برای این تیم است. 
وفایی افزود : امسال نخستین سالی طی سنوات گذشته است كه هیچ بدهی از این تیم به سال بعد انتقال نمی یابد و همه معوقات بازیكنان و كادر فنی پرداخت می شود. 
وی اظهار داشت : تیم ابومسلم از زمان تصدی من به عنوان مالك باشگاه و بر خلاف سنوات قبل با كمترین حاشیه به كار خود ادامه داده است. 
او گفت : تیم فوتبال ابومسلم با توجه به جایگاه خاص و اصالتی كه دارد مستحق صعود به لیگ برتر است و ما همه تلاش خود را بكار می گیریم كه تیم ابومسلم در جام حذفی فوتبال شگفتی ساز باشد. 
وفایی اظهار داشت: واگذاری سهام به هواداران را با قوت خاص دنبال می كنیم و امسال بخش عمده ای از سهام را واگذار می كنیم. 
او در خصوص حمایت از تیم والیبال ابومسلم هم گفت : در ابتدا قرار نبود این باشگاه به والیبال بپردازد ولی بعد از راه اندازی این تیم در حد توان از آن حمایت می كنیم. 
وی ضمن انتقاد از انصراف سرمربی تیم والیبال ابومسلم بدون هماهنگی با مجموعه مدیریت باشگاه ابومسلم هم گفت : با توجه به توانمندی های موجود این تیم باید به فعالیت خود در لیگ برتر ادامه می داد تا حداقل در رتبه ششم تا هفتم لیگ جای گیرد نه اینكه در مواقع حساس شاهد انصراف سرمربی باشیم. 
وی گفت: از طرف استانداری دو میلیارد ریال به تیم ابومسلم اختصاص یافته است.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات